TÜRSAB’da yeni yönetim mazbatayı aldı, göreve başladı

TÜRSAB’da yeni yönetim mazbatayı aldı, göreve başladı
Firuz Bağlıkaya önderliğindeki yeni yönetim, TÜRSAB genel merkezinde düzenlenen bir törenle görevi devraldı.


TurizmGüncel

24-25 Şubat’ta yapılan TÜRSAB genel kurulunu açık ara farkla kazanan Değişim Hareketi’nin lideri Firuz Bağlıkaya ve yönetim kurulu, kurumun Fulya’daki genel merkezinde düzenlenen bir törenle görevi eski yönetimden devraldı. Törene, yeni yönetim kurulu üyeleri, acenteler ve Talha Çamaş  katıldı.  Genel kurulda divan başkanlığı yapan Talha Çamaş’ın elinden mazbatasını alan Bağlıkaya yönetimi resmen görevi devraldı.
 
Mazbata töreninde bir konuşma yapan Talha Çamaş şunları söyledi:
 
‘Bugün benim için de heyecanlı bir gün. Genel kurul sürecinde zaman zaman heyecanlı ve gergin anlar yaşandı ama arkadaşlar tansiyonu düşürdü. Genel kurulu çok güzel bir şekilde gerçekleştirdik.Yeni yönetime başarılar diliyorum. Genel kurul süresince çok çalışan ve yorulan TÜRSAB personeline de teşekkür ediyorum.’

Çamaş, daha sonra yanında getirdiği tatlıları Bağlıkaya’ya, TÜRSAB personeline ve yeni yönetime verdi.İŞİMİZ YENİ BAŞLIYOR’

Firuz Bağlıkaya ise törende şunları söyledi:
 
‘Kongrede emeği geçen TÜRSAB personeline ben de teşekkür ediyorum. Ayrıca sandıkta görev yapan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.
 
Seçim bitti rahatladık sanılıyor ama esas işimiz şimdi başlıyor. Seçim öncesi gerilim ve tartışmalar noktalandı. Hepimiz biriz. Bundan sonra Başaran’cı, Emin’ci, Bağlıkaya’cı yok. 
 
Bir değişim için yola çıktık. Bu değişikliği tamamlamak için elimizden geleni yapacak, ülkemize milletimize ve sektörümüze hizmet edeceğiz.’Bu Haber 28.02.2018 - 14:35:26 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Ayse - 01.03.2018 - 10:31

    Sn forum bagli kaya türbanın başına geldiğimize çok sevindim ve tebrik eder başarılar dilerim

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.