Yüksek Seçim Kurulu TÜRSAB genel kurulu ile ilgili kararını açıkladı

Yüksek Seçim Kurulu TÜRSAB genel kurulu ile ilgili kararını açıkladı
Günlerdir tartışılan TÜRSAB genel kurulunun yapılıp yapılmayacağı ile ilgili Yüksek Seçim Kurulundan karar geldi. Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu, TÜRSAB genel kurulunun ertelendiğini duyurdu.


Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Duymaz ve Seçim Müdürü Nebahat Özoğlu imzası ile yapılan duyuruda, 2-3 Aralık'ta yapılması planlanan TÜRSAB genel kurulunun ertelendiği belirtildi.Beşiktaş İlçe Seçim Kurulunun erteleme kararında da, daha önce TÜRSAB yönetimi tarafından belirtilen argümanların bire bir kullanıldığı görüldü.

Karar metninde, ''Genel Kurul öncesinde gerek sözlü, gerekse sosyal medyada üyeler arasında meydana gelen yazışma trafiğine bağlı olarak ortamın gerginleştiğinin tespit edilmesi ve Genel Kurula katılacak üyeler arasında önemli bir kutuplaşmanın meydana gelmesi, dolayısıyla Genel Kurul salonunda ciddi bir kaos yaşanacağı öngörüldüğünden ve toplantı esnasında huzur ve sükunetin kontrol edilmesinin mümkün olamayacağı anlaşıldığından 23.Olağan Genel Kurulun ertelenmesine, oybirliği ile karar verilmiştir'' ifadelerine yer verildi.


Bu Haber 29.11.2017 - 14:31:35 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Aydın Yaylacık - 29.11.2017 - 03:26

    Basaran Ulsuyo başkanımıza helal olsun. Beşiktaş Ysk karadeniz fıkraları ile ikna etti. Basaran beyin böyle cevresi varken kimse basaralı deviremez. Helal başkanım

  • Aydın Turizmci Dostu - 29.11.2017 - 03:21

    Beşiktaş Ysk daki Nebahat Hanımın kızı Türsabta çalışıyordur dimi? Basarn Ulusoy neyin karşılığında secimi iptal kararı aldırmıstır.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.