savasdas@turizmguncel.com

Yunanistan Turizm Bakanı Harry Theoharis'in büyük hayal kırıklığı

Yunanistan Turizm Bakanı Harry Theoharis'in büyük hayal kırıklığı

İngiltere'nin seyahat listesi nedeniyle düş kırıklığı yaşayan Yunanistan'ın Turizm Bakanı Harry Theoharis, görüşmeler yapmak üzere İngiltere'ye gitti.

TurizmGüncel - Dış Haberler

İngiltere'nin seyahat listeleri Portekiz hariç kimseyi memnun etmedi. İngiltere'nin seyahatlerle ilgili oluşturduğu yeşil, sarı ve kırmızı kategorilerin içinde 'yeşil kategori'de kalacağını düşünen Yunanistan da düş kırıklığı yaşadı.

İngiltere'nin kararı sonrası Yunanistan Turizm Bakanı Harry Theoharis, soluğu Londra'da aldı. Bugün İngiltere'ye giden Harry Theoharis'in hem hükümet yetkilileri hem de ülkenin önde gelen turizm ve havacılık şirketleri ile görüşmeler yapacağı açıklandı. Theoharis'in Yunanistan'ın turizme açılması için İngilizleri ikna etmeye çalışacağı ifade edildi.

British Airways, easyJet ve Jet2'nun yetkilileri ile de bir araya gelerek yaz operasyonlarını görüşecek olan Harry Theoharis, İngiliz hükümet yetkilileri ile yapacağı görüşmelerde ise Yunanistan'a dönük seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasına ilişkin şartları ele alacak.


Bu Makale 10.05.2021 - 17:35:25 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Hasan Dirik - 10.05.2021 - 07:01

    Gitmişken bizim içinde konuş lütfen.Bizim bir şey yapacağımız yok gibi , herşeyi kabullenen bir toplum ve ülke olduk. Boş boş konuşmakta ve hayal kurmaktan başka bir şey yaptığımız yok.

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.