Necati Çalışkan

Ali Cengiz oyunu gibi...

Skal üyelerine, Mart ayında yapılacak Genel Kurul için davetiyeler gelmeye başlamış.

Skal üyesi bir arkadaşım davetiyede yazılanları okuyup işin içinden çıkamadığı için bana geldi  ‘’ya hocam sen incentive işlerini iyi bilirsin sağa sola fiyat teklifi hazırladığınız zaman ücretsiz yazıp amma velakin deyip para istiyormusunuz. Allah aşkına aşağıdaki davet mektubunu okuyup bu organizasyonun ücretsiz mi yoksa ücretli mi olduğu konusunda bana yardımcı olabilir misin ‘’ dedi.

Valla davet mektunu okuyunca doğrusu arkadaşıma hak verdim. Hele mektupta ‘’Genel Kurulumuzun gerçekleşeceği bu hafta sonu programımız için üyelerimizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.’’ söyleminden  sonra gelen cümleler, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtecek cinsten. Hele bu uyanıklık yıllarını turizme vermiş bir kişi tarafından kendisi gibi aynı değeri taşıyan meslekdaşlarına yapılınca insanın böyle bir davet mektubuna gülesimi yoksa ağlayasımı gelir açıkçası bende karar veremedim.

Bu davete katılacaklar, bakın bakalım  ücretsiz mi davet ediliyorsunuz yoksa ücretli mi?

İşte Skal tarafından üyelerine gönderilen davetiyenin konaklamayla ilgili kısımları.

Sevgili Üyelerimiz,

Sizlerle daha önce paylaştığımız 03 Mart 2012 Cumartesi günü Sapanca Güral Otel’de yapacağımız Olağan Genel Kurul toplantımıza ait sosyal programı bilgilerinize sunuyorum.

İstanbul Skal Kulübümüzün ilk defa İstanbul dışında planladigi bu Genel Kurul toplantımızı üyelerimizin geniş katılımı ile gerçekleştirmek için NG Hotels& Resorts İcra Kurulu Başkanı üyemiz sevgili Hediye Güral Gür’ün ve NG Hotels & Resorts Turizm Koordinatörü üyemiz sevgili Kamil Berk’in de desteğini almış bulunuyoruz.

Güral Holding Turizm yatırımlarının ev sahipliği yapacağı bu hafta sonu programımızın 02 Mart 2012 Cuma ile 04 Mart 2012 Pazar günleri arasında gerçekleşmesini arzu ediyoruz.

Genel Kurulumuzun gerçekleşeceği bu hafta sonu programımız için üyelerimizden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Sadece eşlerimiz veya odamızı paylaşacak diğer misafirimizden toplam program icin 250 TL tahsil edilecektir.

Oda sayımız sınırlı olduğu için tek kişi katılım yerine çift kişi katılımı teşvik etmek amacıyla tek kişi oda kullanımlarımda üyelerimiz için de geçerli 250 TL

ilave ücret tahsil edilecektir.Otelde masaj ve SPA daki hizmetlerin indirimli olarak şahsi karakterli harcamalar olduğunu hatırlatmak isterim.

Saygılarımızla,

Skal İstanbulBu Makale 20.02.2012 - 16:13:36 tarihinde eklendi.


Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.