Nazire Dedeman hayatını kaybetti

Nazire Dedeman hayatını kaybetti
2014 yılına kadar Dedeman Holding'in yönetim kurulu başkan vekilliğini yapan Nazire Çağatay Dedeman hayatını kaybetti.


Dedeman Holding eski yönetim kurulu başkan vekili Nazire Dedeman hayatını kaybetti.

1949 yılında dünyaya gelen Nazire Dedeman Çağatay, Dedeman Holding’in iş dünyasındaki başarısında aktif rol aldı. 2014 yılında Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevinden ayrılarak 3DE3 Gayrimenkul Turizm ve Yönetimi A.Ş’yi kuran Nazire Dedeman Çağatay halen Dedeman Madencilik şirketinde Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürütmekteydi.

Umut Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı olan Nazire Dedeman Çağatay, Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV) ve TED İstanbul Koleji Vakfı’nın da kurucuları arasında yer aldı. Nazire Dedeman Çağatay, aynı zamanda TED Ankara Kolejliler Derneği, Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD), Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türk Kalp Vakfı, Kayseri İli Yardımlaşma Derneği (KYD) İstanbul Şubesi ve Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM), Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırma Vakfı Onursal üyesiydi.

TurizmGüncel ailesi olarak Nazire Dedeman'a rahmet, ailesine, yakınlarına ve dostlarına başsağlığı dileriz.Bu Haber 05.02.2019 - 12:34:28 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Ethem Esendemir - 06.02.2019 - 02:22

    Allah rahmet eylesin. Nur icinde yatsin.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.