TÜROB’dan seçim açıklaması: Ekonomik istikrar ve kalkınma...

TÜROB’dan seçim açıklaması: Ekonomik istikrar ve kalkınma...

Türkiye Otelciler Birliği, geriden kalan yerel seçimlerin ardından bir açıklama yaptı. Başkan Müberra Eresin imzasıyla yapılan açıklamada, ekonomik istikrar ve kalkınma vurgusu yapıldı.


Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin, yerel seçimlerin ardından bir açıklama yaptı. Seçim sonuçlarının Türkiye’ye ve Türk halkına hayırlı olması temennisinde bulunan Eresin, şunları söyledi:

Halkımız demokrasiye duyduğu inançla, büyük bir olgunluk içinde yerel seçimleri tamamlamıştır. Kazanan demokrasimiz olmuştur. Turizm dünyasının temsilcileri olarak, her zaman istikrardan ve büyüyen Türkiye'den yana olduk. Turizm, Türkiye ekonomisinin vazgeçilmezidir. Kamu-özel sektör işbirliğinde başlattığımız turizmde atılım döneminin güçleneceğine inanıyoruz. Ekonomi ana gündem maddesi olmalıdır. Şimdi 4.5 yıl seçimsiz dönemde hedefimiz, ekonomik istikrar ve kalkınmaya yönelik olmalıdır. Ekonomiye odaklanma zamanıdır. Ekonominin ve dolayısıyla sektörümüzün büyümesi, gelişmesi için elimizden gelen tüm katkıyı sunacağız. Ülkemizin refahı, büyümesi ve istihdamı adına sektör adına elimizden gelen her şeyi yapacağız. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.”Bu Haber 01.04.2019 - 13:51:55 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.