İzmir’de otel yangını, camdan atlayanlar var

İzmir’de otel yangını, camdan atlayanlar var
İzmir’in Basmane bölgesinde bulunan beş katlı bir otelde yangın çıktı. Otelde kurtarma çalışmaları sürerken, bazı misafirler kendini camdan attı.

 
İzmir’in Basmane bölgesinde bulunan beş katlı bir otelde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.Otelde çıkan yangın hızla büyürken, bu sırada otelde konaklayan 2'si yabancı uyruklu 3 kişi camdan atlayarak yaralandı. Yaralılar çeşitli hastenelere kaldırılırken İzmir Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. İçeride mahsur kalanların tahliye edilmeye çalışıldığı yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor. 

ŞARZ ALETİ PATLADI

Ynagında 4 kişi yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Olay Yeri İnceleme ekipleri, otelde çalışma başlatırken yangının 5. kattaki 506 numaralı odada prize takılı şarj aletinin patlaması sonucu başladığı, alevlerin perdelere oradan da otelin dış yüzündeki plastik kaplamaya sıçradığı tahmin ediliyor. Dehşetin yaşandığı otelin sahibi ise pencereden düşen sarı kıyafetli kadının Belaruslu, diğerinin Kazakistanlı olduğunu; Belaruslu kadının iki ayağının kırıldığını, diğerinin ise kaburgalarının kırıldığını söyledi.


Bu Haber 07.03.2018 - 10:30:17 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.