Paket tur pazarına girdi, İngiltere'nin 2 kentinden Dalaman'a uçacak

Paket tur pazarına girdi, İngiltere'nin 2 kentinden Dalaman'a uçacak
Paket tur pazarına giren LookBook Holiday İngiltere'nin 2 kentinden Dalaman'a uçuş gerçekleştirecek.

Dalaman bölgesinde direkt kontrat yapma gücü olan LookBook Holidays, 2020 sezonunda İngiltere'nin Londra ve Manchester kentlerinden Dalaman'a uçuş başlatacağını açıkladı. Böylelikle şirket, konaklama ürünleri sunan iş modelinin yanına, paket turları da ekleyerek İngiltere'deki seyahat acentelerine, tur operatörlerine ve yatak bankalarına sadece B2B kanallarda hizmet sunacak.

Başta Fethiye olmak üzere Marmaris, Dalyan, Sarıgerme, Kaş ve Kalkan’daki üst segment, her şey dahil, plaj ve aile otellerini portföyünde bulunduran LookBook Holiday'in, bölge turizmine katkı sunacağı belirtiliyor.

Uluslararası online otel rezervasyonu yapan sektörün lider firmaları ile iş birliği içinde çalışan LookBook Holiday, sözleşmeli olarak İngiltere ve Avrupa’daki iş ortaklarının veri tabanını kullanıyor. Bununla birlikte Fethiye’de butik konaklama tesisi ve yat filosu sahibi olan firma; İngiltere, Almanya, İskandinav ülkeleri, diğer Avrupa ülkeleri, BDT ve Orta Doğu ülkelerinden Türkiye'ye turist getiriyor.Bu Haber 18.02.2020 - 09:33:31 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.