Cuma Gülnar TGA için adaylığını açıkladı

Cuma Gülnar TGA için adaylığını açıkladı

Gülnar Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Gülnar Doğu Anadolu Bölgesi'ni temsilen TGA Yönetim Kurulu üyeliği için adaylığını açıkladı.


Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) Yönetim Kurulu Üyeleri seçimleri 25 Aralık 2022 tarihinde yapılacak.

Gülnar Grup Şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜRSAB Harput BTK Başkanı Cuma Gülnar TGA Yönetim Kurulu üyeliği için adaylığını açıkladı.

Adaylığı ile ilgili açıklama yapan Gülnar, " Uzun yıllardır farklı alanlarını tecrübe etme fırsatı bulduğum sektörümüze daha faydalı olabilme niyetiyle, 3 yılda bir yapılan ve tek dönem görev alınabilen TGA Yönetim Kurulu Üyeliği için Doğu Anadolu Bölgesi’ni temsilen adaylığımı açıklıyorum. Bu süreçte bayrak yarışını devralmaya niyetlendiğimiz Turizm Geliştirme Ajansı için önceki dönem bölgemizi temsil eden Sayın Can Dikmen Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Hedefimiz TGA kanalıyla tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile bölgemizdeki turizm çeşitliliğini ortaya çıkartmaktır. Mesleğimize ve meslektaşlarımıza yönelik bu hizmet yarışını devam ettirmek ve beraberce daha güzel işlere imza atmak için desteklerinizi talep ediyorum." diye konuştu.

Cuma Gülnar Kimdir?

1987 yılında Elazığ’da doğdu. İlköğretim ve lise hayatını Elazığ’da tamamlayan Gülnar, Fırat Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliğinden mezun oldu. Gülnar, daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdi.. Bu eğitimleri tamamladıktan sonra Londra’da bir süre dil eğitimi gördü. Akabinde Türkiye’ye dönerek turizm sektöründe ticari faaliyetlerine başladı.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 22. Dönem Denetim Kurulu Üyeliği, Elâzığ Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Hala hazırda TÜRSAB Harput Bölge Temsil Kurulu Başkanlığını yürütüyor. Gülnar Grup Şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Gülnar, evli ve iki çocuk babası.Bu Haber 03.12.2022 - 16:20:17 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.