MTS Bank, Türk banka kartlarına para transferi hizmeti başlattı

MTS Bank, Türk banka kartlarına para transferi hizmeti başlattı

Rusya’da hizmet veren MTS Bank Türk ulusal ödeme sistemi Troy ile para transferi hizmetine başladığını duyurdu.


Rusya’nın cep telefonu operatörü MTS’e bağlı MTS Bank, Türk ulusal ödeme sistemi Troy logolu banka kartlarına anında para transferi hizmeti başlattığını duyurdu.

MTS tarafından yapılan basın açıklamasında, “MTS müşterilerimiz, herhangi bir kart veya elektronik cüzdan hesabından Türkiye’nin ulusal ödeme sistemine bağlı TROY kartlarına hızla para transferi gerçekleştirebilecektir” ifadeleri kullanıldı.

Tek bir para transferi için limitin 15 bin ruble olduğunu söyleyen MTS Bank, Troy kartlarına para göndermek için komisyon alınmayacağının açıkladı. Ancak Troy ödeme sistemi ile para gönderilen alıcıdan havale tutarı ne olursa olsun 3 dolar komisyon ücreti tahsil edilecek.

GazetemRu’da yer alan habere göre banka, Troy sistemi üzerinden para gönderen müşterilere transfer tutarının yüzde 1’inin cashback programı dahilinde iade edileceğini açıkladı. Öte yandan yeni MTS müşterileri için bankanın ilk para transferlerinde 200 rublelik para iadesi imkânı sunacağı duyuruldu.Bu Haber 10.06.2022 - 16:01:26 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.