''İsrailli turistleri ağırlamayı dört gözle bekliyoruz''

''İsrailli turistleri ağırlamayı dört gözle bekliyoruz''
Rixos Hotels, İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri arasında 'normalleşme' anlaşması imzalanmasının ardından, İsrailli turistleri BAE'deki lüks otellerinde ağırlamayı dört gözle beklediğini açıkladı.

TurizmGüncel - Dış Haberi

İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında normalleşme anlaşmasının imzalanmasının ardından iki ülke arasında bir ilki gerçekleştiren Rixos Otelleri, İsrailli turistlere paket tur satışına başlamıştı. Rixos Hotels'in BAE'deki otellerini İsrail'de Aviarion Links adlı tur operatörünün yapacağı daha önce basına yanmıştı.

''israilli turistleri dört gözle bekliyoruz''

BAE'de 4 oteli bulunan Rixos'un, İsrailli turistleri ağırlamayı dört gözle beklediğini belirten şirketin BAE Pazarlama ve İletişim Başkan Yadımcısı Ali Özbay, ''Rixos otelleri her zaman pazarda öncü olmaya çalışmıştır. Rixos Hotels, sahillerdeki BAE'de ilk olan her şey dahil 4 otelinde İsrailli turistleri ağırlamayı dört gözle bekliyor.

''Vizyonumuzla uyumlu jeopolitik değişim''

Trade Arabia'da yer alan habere göre Ali Özbay, ''Bu, sadece BAE için değil Rixos Hotels için de yeni bir döneme işaret ediyor. Yapılan anlaşma bölgedeki jeopolitik değişimi gösteriyor ve vizyonumuz ile uyumlu.'' ifadelerini kullandı.Bu Haber 31.08.2020 - 16:29:21 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.