Polat Turizm Otelcilik’te 3 yeni atama

Polat Turizm Otelcilik’te 3 yeni atama

Polat Turizm Grubu, üst düzey kadro değişikliklerini duyurdu.


Polat Turizm Otelcilik, Renaissance Polat Istanbul Hotel, Renaissance Istanbul Polat Bosphorus ve Polat Palandöken’de yeni atamalar gerçekleştirdi.

Renaissance Polat Istanbul Hotel’in Genel Müdür yardımcısı olarak görev yapan Elif Yenidoğan Denktaşlı artık Otel Müdürü olarak atandı. Yenidoğan, aynı zamanda 2016 yılından beri Renaissance Polat İstanbul Hotel’in yanı sıra Renaissance Istanbul Polat Bosphorus ve  Polat Palandöken’in Satış ve Pazarlamasını yönetiminden de sorumlu.

Atatürk Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünden mezun olan Nuh Seçer Polat Palandöken’e Otel Müdürü olarak atandı.  2000 yılından itibaren otel de farklı görevlerde bulunan Nuh Seçer son olarak Opresayon Müdürlüğü görevindeydi.

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliğinden mezun olan Figen Eyel, 1997 yılından itibaren Polat Turizm bünyesinde farklı pozisyonlarda görev aldı. Kariyerine Satış Koordinatörü olarak başlayan Eyel, Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Genel Müdürü olarak atandı.Bu Haber 01.03.2022 - 16:15:20 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.