Neşet Koçkar Kıbrıs’a neden gitti?

Neşet Koçkar Kıbrıs’a neden gitti?
Anex Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Kıbrıs’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretin amacı ise, adada hayata geçirmeyi planladığı büyük proje.

TurizmGüncel

Anex Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar’ın, KKTC’de girdiği ihale ilgili olarak adaya gittiği ve hayata geçimeyi planladığı turizm yatırımıyla ilgili teminat mektubunun süresini uzattığı öğrenildi.

Kıbrıs'ın Lapta bölgesine yapılcak 5 yıldızlı otel ve 400 yatlık marina projesi için daha önce ihaleye giren Anex Turizm Grubu, ihaleden ikinci çıkmıştı. İhaleyi alan şirketin şartları yerine getirmemesi durumunda 26 Haziran’dan itibaren ihalenin otomatikman Anex Turizm Grubu’na kalacağı belirtildi.

Söz konusu şirketin ihale şartlarını şu ana kadar yerine getirmediği için adaya giden Neşet Koçkar’ın, hem teminat mektubunun süresini uzattığı hem de yatırım yapılacak alanı yerinde incelediği kaydedildi. Koçkar’ın yanında başka yatırımcıların da bulunduğu ve adaya özel uçakla gittiği öğrenildi.Bu Haber 15.06.2020 - 10:41:25 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.