EasyJet'in Londra-Dalaman uçuşları ne zaman başlayacak?

EasyJet'in Londra-Dalaman uçuşları ne zaman başlayacak?


Thomas Cook'un iflası sonrası Türkiye kapasitesinde büyük artışa giden EasyJet'in, Gatwick-Dalaman uçuşlarının başlama tarihi belli oldu.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Türkiye operasyonları için Diana Travel ile anlaşan easyJet, Türkiye'ye 150 bini paket tur olmak üzere, toplam 720 bin koltuk planladığını açıklamıştı.

2020 yılı operasyonlarıyla ilgili bir güncelleme yapan easyJet, Londra-Gatwick Havalimanı'ndan Dalaman uçuşlarına 12 Şubat'ta başlayacağını duyurdu. Şubatta haftada iki uçuş olarak başlayacak olan seferler, 29 Mart itibariyle haftada 7 uçuş olarak icra edilecek.

İflas ederek İngiltere pazarında büyük bir boşluğun ortaya çıkmasına neden olan Thomas Cook da Gatwick-Dalaman uçuşlarına 12 Şubat'ta başlamıştı.

Sektörü yakından takip eden isimler, İngiltere pazarında hala çok ciddi bir boşluğun olduğuna dikkat çekiyor.


Bu Haber 19.10.2019 - 08:52:22 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Erdinc KURU - 04.02.2020 - 05:19

    Çok çok güzel Dalamanımız için çok teşekkür ederim easy jet havayolu şirketine taksi esnafı olarak çok teşekkür ederim saygılar

  • murat bilen - 19.10.2019 - 07:29

    turizmci otelci arkadaşlarımız için güzel bir haber ama şunu unutmayalım thomas cook tan boşalan uçuş farkı kapanmayacaktır tui,easy jet ve jet2 az uçak ve yüksek bilet fiyatı ile 2020 sezonuna gireceklerdir

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.