Coral Travel’ın Starway Ödülünü alan iç pazar acentesi belli oldu

Coral Travel’ın Starway Ödülünü alan iç pazar acentesi belli oldu

15. Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2021 ödülleri, Aska Lara Hotels & Spa Otel’de düzenlenen etkinlikle sahiplerini buldu.


Bu yıl 15.’si gerçekleştirilen “Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2021”e katılmak için Türkiye’nin dört bir yanından başarılı seyahat acenteleri 21-24 Kasım 2021 tarihleri arasında Aska Lara Hotels & Spa Otel’de bir araya geldi. Coral Travel Türkiye’nin en iyi acentelerinin katılımlarıyla gerçekleşen organizasyonda, acentelere yıl boyunca göstermiş oldukları başarılı performansları nedeniyle BEST ve PERFECT kategorilerinde ödülleri takdim edildi. 

Diyarbakır’dan Baturay Turizm 2021’in en başarılı yetkili satış ofisi seçilirken, yetkili satış acenteliği kategorisinde Bursa’daki 4 ayrı satış ofisiyle Aladağ Turizm Starway büyük ödüllerini almaya hak kazandılar. Sistem acentesi olarak Starway büyük ödülü de yine Bursa’dan üst üste 3. kez Mozzo Travel’ın oldu. Başarılı seyahat acentelerine plaket ve ödülleri, Coral Travel Türkiye Genel Müdürü Mehmet Kamçı tarafından takdim edildi.

Organizasyon kapsamında davetli acenteler Perge & Aspendos ve Myra Kekova Turları’na katılma imkanı buldular. Programın seyahat acenteleri yöneticileri ile birlikte gerçekleştirilen toplantı bölümünde 2020 ve 2021 yıllarının değerlendirmeleri yapılırken, 2022 yılı hedefleri üzerine görüşler paylaşıldı. Türkiye’nin farklı coğrafyalarından Antalya’ya gelen seyahat acenteleri, Coral Travel Türkiye yöneticileri ile bölüm bazlı birebir work shop çalışmaları da yaparak, her il ve acente özelinde işbirliğini arttırmaya yönelik görüşmelerde bulundular.Bu Haber 30.11.2021 - 15:08:55 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.