Tercan Gürbüz ve Emre Şahin Starlight Resort Hotel’de

Tercan Gürbüz ve Emre Şahin Starlight Resort Hotel’de

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Starlight Resort Hotel’in bağlı bulunduğu World Of Sunrise (WOS) grubunda yeniden yapılanma çerçevesinde iki yeni atama gerçekleştirildi.


Manavgat’ın Kızılağaç turizm merkezinde toplam 1315 yatağıyla Akdeniz’in en büyük tesislerinden biri olan Starlight Resort Hotel’de 2022 turizm sezonu için hazırlıklar sürdürülüyor. Otelin bağlı bulunduğu World Of Sunrise (WOS) Grubu’nda devam eden yeniden yapılanma çerçevesinde çeşitli pozisyonlara atamalar gerçekleştirildi. Grubun, insan kaynakları direktörlüğüne Tercan Gürbüz, Kalite direktörlüğüne ise Emre Şahin atandı.

Starlight Resort Hotel yetkilileri, 2022 turizm sezonu için çalışmalarını devam ettirdiklerini belirterek, 2008 yılından bu yana hem tatil hemde sportif amaçlı olarak Türk turizme verdikleri katkıları devam ettireceklerini söyledi. En son yapılan atamalarla göreve başlayan Tercan Gürbüz ve Emre Şahin’in uzun yıllar boyunca Türkiye’nin önemli turizm gruplarında benzer pozisyonlarda yönetici olarak çalıştıkları belirtildi.

Starlight Resort Hotel hakkında:

310.000 M2 lik bahçe içerisinde 2008 yılı itibariyle hizmet sektöründe yerini alan ve 1315 oda ile Akdeniz’in en yüksek yatak kapasiteli oteli unvanına sahip, 4 Profesyonel futbol sahası, ITF standartlarına uygun 30 adet toprak zemin tenis kortu, 2000 kişilik balo salonu, 1175 M2 giriş fuaye, 1300 M2 üst fuaye ile toplamda 9500 M2 lik ferah alanları, kongre stand ve kayıt alma alanı ile 30 adet çok amaçlı toplantı salonları ile kongre merkezi olan World Of Sunrise, bu gibi kamp ve turnuvalar için en uygun tesisler arasında yer alıyor. Tesis, 30 tenis kortu ile her sene çok sayıda tenis organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.Bu Haber 29.01.2022 - 18:27:49 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.