ELİTE WORLD’DE SOKAK YEMEKLERİ ŞÖLENİ BAŞLIYORTaksim’deki Elite World İstanbul Hotel ve Van’daki Elite World Van Hotel, “Sokak Yemekleri” şölenini başlatıyor. Yaşımız kaç olursa olsun vazgeçemediğimiz “Midye Dolma”, “Stad Köftesi”, “Ekmek Arası Kokoreç” gibi onlarca farklı sokak yemeği, çok özel sunumlarla Elite World Sokak Yemekleri Haftası’nda bir araya geliyor. Sokak Yemekleri haftası, 23 Mart tarihine kadar devam edecek.

Çocukluğumuzu geleneğidir, evde yemek varken sokakta midye dolma yemek... Ya da sevdiklerimizle Eminönü’nde balık ekmek, maça girmeden stadın önünde köfte, gece yarısı ekmek arası kokoreç yemek... Elite World Hotels, sevdiğiniz bütün bu lezzetleri “Sokak Yemekleri Haftası”nda bir araya getiriyor.

 

 “Sokak Yemekleri Haftası”, Taksim’de Elite World İstanbul Hotel’deki The Brassarie Restoran’da ve Van’da Elite World Van Hotel’deki Tepe Ocakbaşı Restoran’da muhteşem lezzetlerle ziyaretçilerini bekliyor olacak.

 

“Midye Dolma”, “Stad Köftesi”, “Ekmek Arası Kokoreç”, “Nohutlu Tavuklu Pilav”, “Balık Ekmek”, “Et Tantuni” “Şam Tatlısı”, “Halka Tatlısı” gibi sokak yemeklerinin klasikleşen lezzetlerinin yer aldığı Sokak Yemekleri Haftası, 23 Mart’a kadar sürecek.

 
Bu Haber 13.03.2014 - 15:36:51 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.