savasdas@turizmguncel.com

Erdoğan’ın turizmcilerle buluşmasına kimler katıldı?

Erdoğan’ın turizmcilerle buluşmasına kimler katıldı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe’de turizm sektörünün temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıya, turizm sektöründen 13 kişi katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Turizm Haftası’ dolayısıyla sektör temsilcileri ile bir araya geldi. Beştepe’de gerçekleşen görüşmeye turizm sektörünü temsilen 13 kişi katılırken, katılımcılardan 7’sinin TÜROFED’den olması dikkat çekti.

İbrahim Halil Kalay, Sani Şener ve İlker Aycı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nı temsilen katılırken, Türkiye Otelciler Birliği’nden iki Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nden ise yalnızca bir kişi toplantıda yer aldı. Toplantıya Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD) ve Turist Rehberleri Birliği (TUREB) gibi sektör örgütlerinin davet edilmediği görüldü.

turizm_toplantı


Bu Makale 21.04.2021 - 20:52:26 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • sercan oruç - 23.04.2021 - 06:58

    ben bu akp hukumetine artik oy atmam ben akp uyesiyim ilce baskanligina kadar yardi larimkz olmustur secimlerde ama bu turizim konusunda Allah belalarini versin misira kaptirdilar anlamsiz politika kavgaci tipler yalan dolan ... mevlut cavusoglunun bu olaya el atmasi lazim yoksa bu hukumetin bu politikasiyla dostumuz kalmaz ac kaliriz tesekkurler

  • sezar - 22.04.2021 - 12:41

    Allah aşkına beceriksiz Devlet politikalar yüzünden ....Bepenmediğimiz arapları bile arar olduk...Avrupa dan Uyanık Gurbetçiler dışında ..Yolu şaşırmış 3-5 Turist ...Rusya Anlamsız Ukrayna çıkışımızdan dolayı uçakları tek tek iptal ediyor....Eh Milliyetçilik diyorsanız Çin e de seslenin biraz ...Elle tutulur bir tarafı yok....AKP ile ne Turizm olur ne Doğa nede güze bir şey ...Yalan dolan .....

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.