Alman tur operatörü el değiştirdi

Alman tur operatörü el değiştirdi
İsviçre merkezli Hotel Plan, Alman dinamik paket tur şirketi Vtours'u satın aldı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Almanya seyahat pazarında önemli bir satış gerçekleşti. 15 yıldır faaliyette olan Almanya merkezli dinamik paket tur şirketi Vtours, İsviçre merkezli HotelPlan'a satıldı.

HotelPlan'ın Vtours'u ve onun yurt dışıdaki iştiraki Vtours International'ı açıklanmayan bir bedel karşılığında satın aldığı duyuruldu.

Her iki markanın da şirketin eski sahibi Achim Schneider yönetiminde ve aynı markalarla özerk bir şekilde faaliyetlerine devam edeceği bildirildi. Schneider, ''Vtours ile son 15 yılda bir başarı hikayesi yazdık. Gelecekteki büyüme için HotelPlan gibi bir şirketle yol alacak olmaktan memnuniyet duyuyoruz.Birleşme ile birlikte sadece Almanya, Avusturya ve İsviçre'de değil, HotelPlan'ın teknolojik alt yapısını kullanarak tüm Avrupa'da faaliyet gösterebileceğiz.'' dedi.

HotelPlan Group CEO'su Thomas Stirnimann ise, Vtours'un karlı, yaratıcı, yenilikçi ve büyüyen bir tedarikçi olduğunu söyledi. Stirnimann ayrıca, Vtours'un Almanca konuşulan pazarlarda büyüme noktasında ideal bir tamamlayıcı olduğunu kaydetti.Bu Haber 09.10.2019 - 13:45:13 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.