Tez Tour Türkiye'de kendi incoming şirketini kurdu

Tez Tour Türkiye'de kendi incoming şirketini kurdu
Kilit Global'in partnerliğini sonlandırdığı Tez Tour, Türkiye'de kendi incoming şirketini kurdu.

TurizmGüncel – Dış Haberler

Geçtimiz günlerde Kilit Global ile yolları ayrılan Tez Tour, Antalya'da kendi incoming şirketini kurdu. Tez Tour'un Türkiye'deki otel kontratları ve operasyonel faaliyetleri bu şirket üzerinden yürütülecek.

Alexander Sinigibsky: Ofis açmamız haklı ve gerekliydi

Türkiye'de ofis açmalarını haklı ve gerekli olduğunu belirten Tez Tour Yönetim Kurulu Başkanı Alexander Sinigibsky, havalimanı karşılama hizmetlerinden otellerle yapılan kontratlara ve turistlere verilecek tüm diğer hizmetlere kadar tüm zinciri tamamlamak için zaman olduğunu açıkladı. Sinigibsky, ''25 yılı aşkın süren faaliyetlerimizin ardından, misafir karşılama hizmetlerinde önemli bir deneyim kazandık.'' dedi.

‘’Yükümlülüklerimiz olduğu gibi devam ediyor’’

Türkiye'deki müşterilerinin her zamanki 'kaliteli' ve 'üst seviye' hizmeti alacağında emin olması gerektiğini kaydeden Alexander Sinigibsky, bu hizmetlerin daha da iyileşeceğini söyledi. Sinigibsky ayrıca, Tez Tour'un Türkiye'deki tüm yükümlülüklerinin değişiklik olmadan devam edceğini, tüm yükümlülüklerini yerine getireceğini ifade etti.Bu Haber 02.07.2020 - 09:56:01 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.