Sheraton İstanbul City Center’ın yeni genel müdürü Şenda Barreto Gomez oldu

Sheraton İstanbul City Center’ın yeni genel müdürü Şenda Barreto Gomez oldu

Şenda Barreto Gomez, Sheraton İstanbul City Center’da genel müdürlük görevine getirildi.


Marriott International’ın bünyesinde faaliyet gösteren Sheraton İstanbul City Center’ın yeni genel müdürü Şenda Barreto Gomez oldu.

Marriott International Türkiye grubuna 2014 yılında Sheraton Grand Adana Hotel’in genel müdürlüğü görevi ile katılan ve Sheraton markasına geçiş ve uygulama sürecinde aktif rol alan Şenda Barreto Gomez, 20 yılı aşkın süredir yerli ve uluslararası otel markalarında sürdürdüğü turizm kariyerine Sheraton Istanbul City Center’da devam edecek.

Kariyerine 1994 yılında İstanbul’da ön büro müdürü olarak başlayan Şenda Barreto Gomez, 2007 yılında Bodrum Türkbükü’nde bulunan EV Design Hotel, Doria Hotel Bodrum ve Sheraton Grand Adana olmak üzere çeşitli otel markalarında 12 yılı aşkın süredir genel müdürlük görevini yürüttü.

Turizm sektöründe sahip olduğu 25 yıllık tecrübesi ile birçok başarıya imza atan Şenda Barreto Gomez, özellikle turizmde sürdürülebilirlik, büyüme odaklılık ve misafir memnuniyeti konularında yaptığı çalışmalarla öne çıkıyor. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesinden lisans derecesi bulunan Şenda Barreto Gomez İngilizce ve İspanyolca biliyor.Bu Haber 06.09.2022 - 15:38:48 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.