Reto Moser, Four Seasons Hotels İstanbul’un genel müdürü oldu

Reto Moser, Four Seasons Hotels İstanbul’un genel müdürü oldu

Reto Moser, Four Seasons Hotels İstanbul’un genel müdürlüğü görevine getirildi.


Uluslararası lüks otelcilik sektöründe, 30 yılı aşkın deneyimi bulunan Reto Moser, Four Seasons Hotel Bosphorus’un ve Four Seasons Hotel Sultanahmet’in yeni genel müdürü oldu. 

Profesyonel iş hayatına Chicago’da başlayan ve daha sonra Four Seasons Hotels & Resorts ekibine dahil olan Reto Moser, birçok otelde üst düzey yöneticilik ve genel müdürlük görevlerinde bulundu.

Four Seasons çatısı altında 18 yıl süresince farklı yöneticilik görevleri üstlenen Moser,  Fransa Provence bölgesi, Bangkok, Koh Samui ve Mısır’da marka için başarılı çalışmalar gerçekleştirdi.  2021 yılında Four Seasons Hotel Moscow'a genel müdürlük pozisyonuna getirilen Reto Moser, 2022 yılından bu yana Four Seasons Dubai merkez ofisinde birçok önemli sorumluluk üstlendi.

2023 yılı itibariyle Four Seasons Hotel Bosphorus ve Four Seasons Hotel Sultanahmet’e genel müdür olarak atanan Moser, İsviçre'nin Schwarzenburg kasabasında doğan ve Lucerne'deki Swiss Hotel Management School'da Konaklama İşletmeciliği eğitimini tamamladı. Reto Moser, çok iyi derecede İngilizce, Almanca ve Fransızca bilmektedir.Bu Haber 06.03.2023 - 15:10:40 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.