70 milyon lira yatırımla bir beş yıldızlı otel daha açıyor

70 milyon lira yatırımla bir beş yıldızlı otel daha açıyor

 İş adamı Reşit Kılıç, Antalya ve Ankara'nın ardından bir beş yıldızlı otel de Mardin'e yapıyor.


Mardinli iş adamı Reşit Kılıç, Antalya ve Ankara'daki 5 yıldızlı Raymar otellerine Mardin'de yeni bir tesis daha ekliyor. 290 odalı tesisin, 50 milyon lira yatırımla hayata geçirileceği geçirildiği ve kısa süre içinde hizmet vermeye başlayacağı belirtildi.

Otelin genel müdürü Tuncer Güven, Mardin'in ardından grubun Muğla, Ankara ve İngiltere'de devam eden otel yatırımlarını da iki sene içinde tamamlayacağını açıkladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Kılıç'ın Mardinli ve burasının aynı zamanda doğduğu kent olmasından dolayı bu otelin farklı bir öneminin bulunduğunu aktaran Güven "Özellikle istihdama da katkıda bulunmak amacıyla böyle güzel bir tesis kazandırdı. Buradaki otelimiz yaklaşık 70 milyon liraya mal oldu." dedi.

raymar_hotelsBu Haber 29.09.2020 - 15:15:31 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Mehmet Mehmetoğlu 30.09.2020 - 09:09

    Yatırım iyi güzeldir ama. Bu yatırımın geri dönüşü olacak mı? Yoksa 3-4 sene sonra iflas edip kapanacak mı? Neden illahada 5 yıldız? Neden 290 oda? Yazıktır harcanan kaynaklara günahtır...Şu 'Vefa Borcu' saçmalığını bırakın artık. Anadolu, bomboş 5 yıldızlı otellerle, ağlayan mal sahipleri ile dolu.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.