Okay Yıldırım Meeting Point Türkiye'nin CEO'su oldu

Okay Yıldırım Meeting Point Türkiye'nin CEO'su oldu
FTI Touristik Group şirketlerinden Meeting Point Türkiye ve Meeting Point Otel yönetimlerinin Yeni CEO’su Okay Yıldırım oldu.

FTI Turizm AŞ bünyesinde üstün destinasyon karşılama hizmeti sunan Meeting Point Turkey (MPT) ve 4 kıtada yer alan otelleriyle uluslararası konaklama şirketi olarak faaliyet göstereb Meeting Point Hotels (MPH), bir dizi değişikliğe gidiyor.Bu doğrultuda MP Türkiye şirketlerinin CEO'luğu görevine Okay Yıldırım atandı.

Eğitimini Almanya’da tamamlayan Okay Yıldırım, sektörün otel, acente, tur operatörü, hava yolu başta olmak üzere her alanında deneyime sahip. Mostravel Moskova, TUI Rusya, Prince Group, Anex Tour GmbH Almanya gibi uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yapan Okay Yıdırım 2017 yılının Kasım ayında Meeting Point ailesine katıldı. O tarihten bu yana Mali İşler Müdürü olarak, Meeting Point International ticari süreçlerinin yönetimini yürütüyordu. Yıldırım, COO görevinin yanı sıra, Ocak 2021 itibariyle Türkiye DMC & Meeting Point Otel Yönetiminden sorumlu Ülke CEO’su olarak atandı.Bu Haber 12.01.2021 - 13:04:03 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Etem Esendemir 13.01.2021 - 02:37

    Okay bey, hayirli ugurlu olsun.

  • Guray Gumus 12.01.2021 - 04:32

    Okay bey sektörün en değerli isimlerinden biridir. Çalışkanlığı, disiplini ve bilgisi ile herşeyin en iyisini hakediyor. Görevinde başarılar diliyorum.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.