Mete Vardar: 2023’teki olumlu hava 2024 için bizi heyecanlandırdı

Mete Vardar: 2023’teki olumlu hava 2024 için bizi heyecanlandırdı

2023 yılında hedeflerinin üzerine çıktıklarını açıklayan Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, erken rezervasyon satışlarına başladıklarını ifade etti.


Antalya Turizm Fuarı'na Türkiye'nin önde gelen turizm şirketi Jolly de katılımıyla destek verdi. Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, fuar sırasında sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Antalya Turizm Fuarı’nın ilk günden beri en büyük katılımcısı olduklarını belirten Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, ATF’nın ileriki dönemlerde Türk turizmine çok büyük katkıları olacağının altını çizdi.

Erken rezervasyon satışlarına başladıklarını belirten Mete Vardar “Kış dönemi için fırsatlar başladı. 2024 yaz sezonu ile ilgili hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ediyor“ dedi

Bu sezonu da değerlendiren Vardar, “2023 yılı hem kendi şirketimiz açısından hem sektör değerlendirmesi açısından iyi bir sezondu. Jolly olarak tüm departmanlarda büyüme hedefimizi gerçekleştirdik. Hatta bazı departmanlarda özellikle yurt dışında hedeflerin çok daha üstüne çıktık. Önümüzdeki sene planlamalarında 2023’te yaşamış olduğumuz bu olumlu hava bizleri hem daha fazla heyecanlandırdı hem de beklentilerimizin çok daha olumlu olmasına sebep oldu. Umut ediyoruz ki hem ülkemiz için hem de dünya turizmi için genel itibariyle olumlu gelişmeler yaşanır. Tüm dünyada 2024 yılının daha fazla barışın, sevginin, hoş görünün konuşulduğu bir sene olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.  Bu Haber 27.10.2023 - 09:46:31 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.