'Bakanın oteli kamuya ait yolu kendi kullanımına aldı' iddiası

'Bakanın oteli kamuya ait yolu kendi kullanımına aldı' iddiası

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un sahip olduğu Bodrum-Torba'daki Voyage Otelin halkın kullanımına açık alanları 'gasp ettiği' ileri sürüldü.


CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a ait Bodrum'aki Voyage Otelin kamunun kullanımına ait alanları gasp ettiğini ileri sürdü. ''Ülkeyi yöneten Bakan kamuya, halka ait yolu kendi kullanımına almış'' diyen Alban, Voyage Otelin önünden geçen sahil yolunun halkın kullanımına kapatıldığını söyledi.

mursel_alban

''İmar yollarını kendi parsellerine katmış''

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a ait Voyage Otelin önünde vatandaşlarla birlikte durumu protesto eden Mürsel Alban, "Sahil yolu bırakması gereken Sayın Bakan kendisine ait olan otelin önündeki imar yollarını kendi parsellerine katıp, kendi kullanımına almış. Halkın bu yoldan geçmesi yasaklanmış. Ülkeyi yöneten Bakan kamuya, halka ait yolu kendi kullanımına almış. Kültür ve Turizm Bakanı’nın görevi buraları korumak ve halkın çıkarlarını kollamaktır." dedi.Bu Haber 16.06.2020 - 09:43:39 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.