Mandarin Oriental, lüks seyahat şirketiyle anlaştı

Mandarin Oriental, lüks seyahat şirketiyle anlaştı

Lüks otel zinciri Mandarin Oriental, dünyanın önde gelen lüks seyahat şirketlerinden Abercrombie&Kent ile iş birliğine gitti.


100'den fazla ülkede kişiye özel hizmet sunan lüks seyahat Abercrombie&Kent, Mandarin Oriental Otel Grubu ile iş birliği anlaşması imzaladı. İş birliği kapsamında, otel misafirlerine özel tur seçeneklerinden rafine mutfak tecrübelerine, doğa keşiflerinden seçkin etkinliklere erişime kadar ayrıcalıklı alternatifler sunuyor,.

Bodrum Yarımadası'nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum da bu iş birliği kapsamında iki özel deneyim seçeneğini misafirlerin beğenisine sundu. Otelde yapılan açıklamaya göre, yalnızca Royal Suite, Presidential Suite ve Oriental Villa'da konaklayanlar için tasarlanan Suite Experience paketi kapsamında misafirler, özel bir helikopterle akşamüstü Efes antik kentine uçabilecek ya da yalnızca onlara özel olarak açılacak antik kentte yer alan Celsus Kütüphanesi'nde İzmir Senfoni Orkestrası'nın müziği eşliğinde akşam yemeğini yiyebilecekler. Deluxe Experience paketi kapsamında ise misafirler günübirlik Stratonikeia Antik Kenti gezisine katılıp, Athena Tapınağı'nda şarap tadıp, Bozüyük şehrinin güzelliklerini keşfedebilecek.Bu Haber 19.09.2019 - 12:15:07 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.