O otelin müdürünü istifaya davet etti

O otelin müdürünü istifaya davet etti

İstanbul'un belediye başkan adaylarının tartışma programını yöneten İsmail Küçükkaya'nın The Marmara Otelindeki güvenlik kamerası görüntülerinin basına servis edilmesine bir tepki de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan geldi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsmail Küçükkaya'nın Ekem İmamoğlu ile görüşmeye gittiği the Marmara Otelinde, güvenlik kamerası görüntülerinin basına servis edilmesine tepki gösterdi.

''Oteldeki görüntüleri kim servis ediyor?'' diye soran Kılıçdaroğlu, ''O otel yöneticileri niye bugüne kadar konuşmadılar? O otele giden herkesin görüntülerinin yarın servis edilmeyeceğini kim garanti edebilir? İnsanlar odalarında otururken, toplantılar yaparken veya eşiyle beraber otururken, yatarken, uyurken, kalkarken, banyo yaparken onların görüntülerinin yarın servis edilmeyeceğini kim garanti edebilir? O otelin genel müdürü ve yöneticilerinin derhal istifa etmesi lazım.'' ifadelerini kullandı.


Bu Haber 21.06.2019 - 09:01:50 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Mesut ışık - 21.06.2019 - 05:40

    1. Bikere görüntüler koridorda çekilmiş bu özel bi alan değildir koridoru her kez kullanır özel hayat odanın içine girince başlar 2. Servise gerek yoktur güvenlik güçleri istedinde verme kanunen zorunludur 3. Yayından önce görüşmek hertürlü şaibeye açık bi durum keza suçtur 4. Böyle şeylerle halkı galeyana getirmek ve suçu normal eleştirmekte alenen suçtur 5.madem öyle suç duyurusunda bulunun azizim böyle ağlamanın kimseye faydası olmaz keşke konuşmadan önce bi kanuna Baksan yada bilene sorsan komik oluyosun

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.