Kamil Koç, Romanya'nın turizm kenti Köstence'ye sefer başlattı

Kamil Koç, Romanya'nın turizm kenti Köstence'ye sefer başlattı

Kamil Koç’un Avrupa’daki dördüncü durağı Romanya’nın turizm kenti Köstence oldu.


Avrupa’daki genişleme hedefi doğrultusunda iş ortağı FlixBus ile birlikte Nisan ayında Rusçuk seferlerine başlayan Kamil Koç’un kıtadaki 4’üncü durağı ise, Romanya’nın turizm kenti Köstence oldu. Köstence otogarında acente açan Kamil Koç, Köstence kalkışlı ilk seferini gerçekleştirdi.

İstanbul-Köstence otogarlarında karşılıklı düzenlenecek otobüs seferleri, haftanın 7 günü yapılacak.

İş ortağı FlixBus ile birlikte Türkiye'nin 71 il ve 306 ilçesinde hizmet veren Kamil Koç, Avrupa’ya yönelik seferlerini önümüzdeki günlerde yeni güzergahlarla daha da genişletmeyi hedefliyor.

“Köstence seferleri turizm hareketliliğine önemli katkı yapacaktır”

Kamil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, Kamil Koç’un konforlu ve kaliteli yolculuk sunma geleneğini Avrupa’da yeni noktalara taşımaya devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti;

“Hedeflerimiz doğrultusunda; yeni yatırım ve iş birlikleri ile istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Amacımız; markamızın hizmet kalitesini yurt içinde ve yurt dışında daha fazla insan için ulaşılabilir kılmak. Bunun için de bir taraftan yurt içine yönelik yerel firmalarla iş birlikleri yaparken, diğer yandan da yurt dışına yönelik de yeni yatırımlarla seyahat ağımıza yeni şehirleri ekliyoruz. Geçtiğimiz Nisan ayında seferlerine başladığımız Rusçuk’un ardından Avrupa’daki seyahat güzergahımıza eklediğimiz son şehir ise, Köstence oldu. Kâmil Koç’un Avrupa kıtasındaki 4’üncü durağı olan Köstence şehri; Romanya'nın en önemli kültür ve turizm merkezlerinden bir tanesidir. Bu nedenle de hem İstanbul’dan Köstence’ye hem de buradan İstanbul’a yönelik önemli bir turizm hareketliliği bulunuyor. Biz de bu güzergâhta gördüğümüz yoğun talebe cevap vermek adına İstanbul’dan karşılıklı otobüs seferlerimizi başlattık. İlk etapta gördüğümüz ilgiden memnunuz. Yeni girdiğimiz turizm sezonunda bu ilginin önümüzdeki günlerde daha da artarak sürmesini bekliyoruz. Ayrıca, yeni hattımızın ülkemizin ve Romanya’nın turizmine de önemli bir katkı yapacağına inanıyoruz. Avrupa’daki yeni hattımızın hem markamıza hem de yol arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”Bu Haber 03.06.2023 - 11:17:30 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Istanbul trabzon

    Istanbul trabzon 14.09.2023 - 02:45

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.