Beş yıldızlı otel 2020 sonuna kadar kapalı kalacağını açıkladı

Beş yıldızlı otel 2020 sonuna kadar kapalı kalacağını açıkladı
İstanbul'da bulunan Grand Tarabya Otel, pandemi nedeniyle getirilen kısıtlayıcı önlemler nedeniyle tesis yıl sonuna kadar kapalı tutacağını duyurdu.

İstanbul'da bulunan 5 yıldızlı Grand Tarabya Oteli, yıl sonuna kadar kapılarını açmayacağını duyurdu. Otelden yapılan açıklamada, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeler ile kapatılan bölümler nedeniyle müşterilere belli bir süre hizmet verileceği belirtildi.

Otelden yapılan açıklama şöyle:

''İdari önlemlerin ne zaman sonlandırılacağı belirsiz ya da salgının tekrar etme riski halinde yeniden tedbir uygulanması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olmasına göre hizmet kalitesinde standartlarımızın altına düşmemek ve misafirlerimizi de öngöremeyeceğimiz nedenlerle ileride zor duruma düşürmemek için faaliyetlerimize yıl sonuna kadar ara verdiğimizi, bu süreçte otelin renovasyonu projesinin hayata geçirileceğini, rezervasyon taleplerinizi maalesef kabul edemeyeceğimizi ve sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla geçirilecek dönüşümümüzden sonra ileriki dönemlerde sağlıklı günlerde yeniden birlikte olmayı dileriz.

Açılma tarihimiz kesinleştiğinde alacağımız bütün tedbirleri sizlerle paylaşacağızBu Haber 18.05.2020 - 13:08:51 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Hakan balcı - 24.07.2020 - 06:48

    Yazıklar olsun.Herkes çalışıyorken koskoca otel nasıl kapatılır aklım almıyor.Bu işte başka bi iş vardır.

  • Şamil - 12.07.2020 - 01:53

    Burada yorumlarda bütün oteller bunu yaparsa çok işsiz insan kalacak deniyor.Cümlenin bütün kaygısı işsizlik olarak değerlendiriliyor.Kimse sağlık açısından değenlendirme yapmıyor.Eğer bir işe başladığımda enfeksiyon kapma riski yüksek ise bence o para yerin dibine batsın.O kazanç da Allahın emanetine hıyanet ,haram para olur.Peki diyeceksiniz ne ile geçineceğiz. Kardeşlerim dünyadaki bütün ülkeler ve ülkemizde de bu hastalık ile bağdaşmayan bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar meslek var.Bunlardan en önemlilerinde 3. sırada gelen Turizm.Eğer problemli meslek sayısı az sayıda ise bu meslekler pandemi sonuna kadar yasaklansın kardeşim.Buradan ekmek yiyen tüm insanlarında bazı öncelikleri olsun.Mesela ulaşımda kolaylık,Şehiriçi ulaşımında ücretsiz,mesela 1000 lira veya biraz üzeri devlet desteği,ama sadece bu bir kaç meslekte salgın öncesi çalıştığını ıspat edenlere bu ayrıcalık.Kalan tüm meslekler uygun koşullarda serbest olacak.Bu kadar basit.Siz diyorsunuz ki Turizm çalışanı cephenin önüne gitsin yaşarsa maaş alsın ölürse kefen öylemi.Yok böyle bir salgın yönetimi.Vesselam.

  • Turizmci - 19.05.2020 - 10:57

    Her tesis olaya aynı şekilde yaklaşsa hiçbir tesis açılmaz ve binlerce kişi de işsiz kalır. Ayrıca 2021 için hiçbir tecrübe de biriktirememiş oluruz. Her tesis istediği kararı almakta serbest ancak altyapısı sağlam ve köklü tesislerin daha dirençli olmaları gerekmez mi?

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.