Dedeman Grubu’nda yeni görev dağılımı belli oldu

Dedeman Grubu’nda yeni görev dağılımı belli oldu

Murat Dedeman'ın ardından, Dedeman Grubu'nda yeni görev dağılımı belli oldu.


Murat Dedeman'ın temmuz ayında aniden hayatını kaybetmesinin ardından, Dedeman Holding ve Dedeman Madencilik Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Rıfat Dedeman getirilirken, Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de Banu Dedeman üstlendi. Böylece, Mehmet Kemal Dedeman tarafında kurulan ve Murat Dedeman tarafından devam ettirilen Dedeman Holding'de, üçüncü kuşak iş başına geçmiş oldu.

Holding'in ve maden şirketinin başına Rıfat Dedeman geçti

Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Rıfat Dedeman, bu görevinin yanı sıra Dedeman Madencilik Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı da yürütecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Rıfat Dedeman, “Geçmişten bugüne getirdiğimiz Dedeman Grubu kültür ve değerlerini, geleneklerimize sadık kalarak, aynı inanç ve kararlılıkla yarınlara taşımaya devam edeceğiz. Bu anlayış doğrultusunda, yönetim kurullarımızı yeniden yapılandırdık. 2000’e yakın çalışanımız ve paydaşlarımızla birlikte, güçlü bir aile olarak hayallerimizi gerçekleştirecek cesaret, kararlılık ve gayret içerisinde faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Banu Dedeman: Büyüme ve yaygın hizmet ağını genişletmeyi hedefliyoruz

Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Banu Dedeman, ise “Dedeman Otelleri’nin bugün geldiği nokta hem aile olarak bizim hem de ülkemiz turizm sektörü için gurur kaynağıdır. Hedefimiz bundan böyle verimlilik içinde büyüme ve yaygın hizmet ağını genişletme olacaktır” ifadelerini kullandı.Bu Haber 13.09.2019 - 13:01:12 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Kemal Ergün 15.07.2021 - 05:22

    Dedeman madencilik kurumsalığı, profesyonel yönetimi ve işcisine verdiği değeri ile hep örnek bir şirket oldu. Kayseri Pınarbaşı da dedeman ın ekmeğini yemeyen çok az insan vardır, Allah birini bin etsin inşallah.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.