Bentour’dan Paskalya’ya özel etkinlik

Bentour’dan Paskalya’ya özel etkinlik

Bentour Reisen, Paskalya tatilinde fotoğraf yarışması ve gençlere özel bir etkinlik düzenliyor.


Almanya, Belçika ve Avusturya’da Türkiye uzmanı olarak faaliyet gösteren tur operatörü, Bentour Reisen, Paskalya tatilline genç yolcular için özel bir etkinlikle giriş yapıyor. 29 Mart ve 1 Nisan 2024 tarihleri arasında Antalya Havalimanı’na seyahat eden 12 yaşına kadar tüm çocuklara, boyama kalemi seti ve Paskalya Tavşanı sayfaları hediye edilecek.

Bentour ayrıca, “Denizde Paskalya” temasıyla fotoğraf yarışması düzenleyecek. Yarışmaya katılanlar, bir sonraki aile tatili için ‘seyahat kuponu’ kazanma şansı elde edecek. Yarışmaya katılmak isteyenler, çektikleri sanat eserleri fotoğraflarını isimleri ve rezervasyon numaraları ile birlikte  marketing@bentour.ch adresine e-posta ile gönderecek. Son katılım tarihi 2 Nisan olan yarışmada 400 euro değerinde bir seyahat kuponu için çekiliş yapılacak.

Bentour Pazarlama Direktörü Christian Hauk, etkinlikler ve yarışmaya ilişkin olarak "Paskalya'da küçük misafirlerimize bir mutluluk vermeyi ve aynı zamanda yaratıcı gelişimleri için bir platform sunmayı heyecanla bekliyoruz. Birbirinden renkli sanat eserlerini sabırsızlıkla bekliyor ve tüm katılımcılara bol eğlence ve başarılar diliyoruz.” dedi.Bu Haber 28.03.2024 - 13:29:25 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.