Aska Otellerinden Almanya hamlesi: 50 acenteyi...

Aska Otellerinden Almanya hamlesi: 50 acenteyi...

Aska Otelleri, Almanya’da faaliyet gösteren 50 Türk acenteyi Antalya’da ağırladı.


Aska Otelleri, Sun Express’in katkılarıyla Almanya’da faaliyet gösteren 50 Türk acentesinin yetkilisini Antalya!’da ağırladı. Almanya’da ‘Türk turizminin gizli kahramanları’ olarak adlandırılan acenteler, Aska Lara Otel’de düzenlenen tanıtım etkinliğine katıldı. 

Almanya’da 2 bin civarında Türk acente bulunduğunu ve Türkiye paket turlarının yüzde 80’inin bu acenteler tarafından satıldığını belirten Aska Hotels yetkilileri, Alman turistlerin Türkiye tatillerini bu acentelerin yönlendirdiğine ve Türkiye’ye gitmeye ikna edildiğine dikkat çekiyor. 

Almanya’da TUI, All Tours, DER Touristik, FTI gibi tur operatörlerinin paket turlarını satan acentelerin Antalya’yı ve Antalya’daki tesisleri yerinde görmesini hedeflediklerini kaydeden Aska Hotels yetkilileri, tanıtım etkinliğine katılanların içinde Antalya’ya ilk defa gelen acente yetkililerinin de bulunduğuna dikkat çekti. 

Aska Hotels’in, bu tip organizasyonlara devem edeceği ve daha fazla acenteyi Antalya’ya getireceği öğrenildi. Bu Haber 11.11.2019 - 18:07:10 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.