ANEX Tour Rusya'nın 4 şehrinden Türkiye operasyonlarına başlıyor

ANEX Tour Rusya'nın 4 şehrinden Türkiye operasyonlarına başlıyor

ANEX Tour da Rusya'dan Türkiye operasyonlarına başlayacağı tarihi açıkladı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Pegas Touristik, Coral Travel ve Biblio Globus'un ardından ANEX Tour da Türkiye operasyonlarına başlayacağı tarihi açıkladı. Hatırlanacağı üzere Pegas ve Coral THY'den aldıkları blok koltuklarla, Biblio Globus ise Red Wings ile Türkiye'ye uçacak.

ATOR'un bülteninde yer alan habere göre, ANEX Tour da operasyonlar için Türk Hava Yolları ile anlaştı. Haberde yer alan detaylara göre, diğer iki tur operatörü gibi ANEX de Moskova'dan Türkiye'ye ilk yolcularını 29 Nisan'da getirecek.

ANEX Tour'un, THY'den aldığı blok koltuklarla Rusya'nın Moskova, St Petersburg, Kazan ve Yekaterinburg şehirlerinden Antalya, Bodrum ve Dalaman'a turist getireceği kaydedildi. Şirketin basın servisi, Türkiye uçulan bölge sayısının artırılmasının hedeflendiğini duyurdu.

Rus medyasında daha önce yayınlanan haberlerde THY'nin Rusya'daki 3 büyük tur operatörüne (ANEX, Pegas ve Coral) 1,2 milyon ayırdığı ve bunların 3 şirket arasında eşit olarak paylaştılacağı belirtilmişti. ATOR'un bülteninde yer alan son haberde, koltuk sayısının talebe bağlı olarak daha da artabileceği ifade edildi.Bu Haber 06.04.2022 - 08:25:59 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.