ANEX Almanya'ya iki yeni tecrübeli isim

ANEX Almanya'ya iki yeni tecrübeli isim

ANEX Grubu, Almanya'daki acente ağını güçlendirmeye dönük iki yeni transfer yaptı.


Turizm Güncel - Dış Haberler

ANEX Grubu Almanya'da acente bacağını güçlendirmek için, Wilhelm Meyer ve Alexander-Shai Ohna isimli iki yeni profesyoneli ekibine kattı.

Daha önce Thomas Cook'ta satış müdürü olarak görev yapan Wilhelm Meyer, ANEX Grubuna ait Anex Tour, Bucher Reisen, Öger Tours ve Neckermann Reisen'in doğu satış bölgesindeki acente ilişkilerinden sorumlu olacak.

Daha önce Aldiana'nın bölge satış direktörü olarak görev yapan Alexander-Shai Ohna ise ANEX Grubuna bağlı tur operatörlerinin merkez Almanya'daki acente ilişkilerinden sorumlu olacak.

Her iki çalışanında ANEX Almanya Satış Müdürü Hakan Gürova'ya rapor vereceği bildirildi. Gürova, "Seyahat acenteleri bizim en önemli satış ortaklarımız. Dolayısıyla acentelerimize sağladığımız desteği genişletmeye devam etmemiz doğru ve tutarlı bir yaklaşım." diyor.

Anex Tour'un saha satış ekibine eklenen iki yeni ismin yanında, Holger Schlünsen (Kuzey Bölge), Selçuk Ergin (Güney Bölge) ve Levent Altunkalem (Kuzey Ren-Vestfalya) sorumluluklarıyla gruba dahil oldu.Bu Haber 24.01.2024 - 13:50:32 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.