Adil Üstündağ’ın başı alacaklılarla dertte: Bu sefer oteli bastılar

Adil Üstündağ’ın başı alacaklılarla dertte: Bu sefer oteli bastılar
Green Park Otellerinin sahibi Adil Üstündağ, alacak-vercek meseleleriyle yeniden gündemde.

Green Park Otellerinin sahibi Adil Üstündağ, ticaret yaptığı, ticaret yaptığı Mehmet Solmaz tarafından, alacağı olduğu , ölümle tehdit edildiğini ileri sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Mehmet Solmaz ile aralarındaki alacak-verecek konusunda anlaşmaya vardıkları halde Solmaz'ın alacağı kaldığını belirterek kendisini tehdit ettiğini ileri süren Adil Üstündağ, Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulundu.

''Beni tehdit etti''

Mehmet Solmaz'ın The Green Park Merter Otel'e ve otelin Taksim'de bulunan merkez binasına gelerek kendisini tehdit edildiğini öne süren Üstündağ, Solmaz'ın, ''Onu öldüreceğim. Ölümü benim elimden olacak, paramı ona bırakmam. Onu geberteceğim" diyerek hem gıyabında, hem de Adil Üstündağ'ın yüzüne karşı tehditler ve hakaretler savurduğunu iddia etti. Üstündağ, Mehmet Solmaz hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak cezalandırılması talep etti.

Aalacaklılar daha önce Üstündağ hakkında suç duyurusunda bulunmuştu

Green Park Otellerinin sahibi Adil Üstündağ, daha önce de alacak-vercek sorunuyla gündeme gelmişti. Adil Üstündağ’ın ülke genelinde bulunan otellerine inşaat işleri yapan Kaçmaz Makine'nin sahibi Süleyman Kaçmaz da parasını alamadığı ve kendisini çeşitli yollarla tehdit ettiği gerekçesiyle Adil Üstündağ hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

''Bakanla yemekteyim''

Adil Üstündağ ve Green Otelleri’nin sahibi Yeşilyurt İnşaat ve Turizm A.Ş’den 4 milyon 200 bin TL alacağı olduğunu söyleyen Süleyman Kaçmaz Ses Kocaeli gazetesine yaptığı açıklamada Adil Üstündağ’ın kendisini arayan alacaklılara ‘ Bakanla yemekteyim, Savcılarla hakimlerle yemekteyim, Saraya davet edildim’ üstü kapalı tehdit ettiğini ileri sürmüştü.Bu Haber 27.05.2020 - 11:42:30 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
 • Ali durna 22.11.2021 - 07:51

  İş yaptırtıgınız insanların parasını ödemiyen adamlarla yolda yürümeyin bu sizi lekeler iş sizin

 • Lokman ates 12.11.2021 - 11:35

  Adil üstündağ sadece garibanları ve kim iyi niyetli onları dolandirir mesala yanındaki emekçi is yaptırdığı yaptığı kirileri dolandirir otelinde müdür olarak çalışan ARZU ERDEM kişinin kiracisiyiz bizim bir kuruş borcumuz yokken sahte senet le evrakla bizi 150 bin TL borca soktu mahkeme 3 yıldır devam ediyor malesf ceza kararını bekliyoruz ve şuan bizim bildiğimiz adil üstündağ hakkında 30 dava açılmış artık yolun sonuna geldi adil üstündağ kimseyi dolandiramayacaksin kimse muhatap olmasin

 • Ercan Artan 10.09.2021 - 04:53

  sadece bu adama degil onlarca personelin imzasini kullanarak sahte senet ve imza düzenleyerek bircok calisanini borclandirip ocaklarina incir agaci dikmiktir adim Ercan Artan bende otelinde calistim bana yaptigi gibi bir cok insana yapti 12 kisi ayni durumda hepimiz ve baskalari dava acti ins kazaniriz kazanmasakta ahirette hesabini Yüce Rabbim soracaktir

 • Özal 19.02.2021 - 08:21

  Adıl bey borclardan kacacak adam değildir babacan yardım sever bir insandır yalan haber

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.