Süper final maç biletinle gel DoubleTree by Hilton Moda’da indirimli kal!
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda gerçekleşen maçlar öncesi veya sonrasında maç biletini gösterenler özel fiyatlarla DoubleTree Moda konforunda hafta sonu konaklama fırsatı yakalıyor.

Muhteşem deniz manzarası yanında sunduğu zengin seçeneklerle Anadolu Yakası’nın buluşma noktası olan DoubleTree by Hilton Istanbul Moda bu kez de süper final heyecanına ortak oluyor.

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na olan yakınlığı ile dikkat çeken DoubleTree by Hilton Istanbul Moda, bu ulaşım kolaylığını fırsata dönüştürüyor. Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda gerçekleşen maçlara gelen taraftarlar dilerlerse maç öncesi veya sonrasında çok özel fiyatlarla DoubleTree Moda konforunda konaklayabilirler.

Maç biletini gösteren taraftarlar, süper final maçları süresince DoubleTree by Hilton Istanbul Moda’da tek veya çift kişilik odalarda, açık büfe zengin kahvaltı ve Spa girişi dahil olarak, müsaitlik doğrultusunda, 100 EUR + KDV’ye konaklayabilirler. Ailesiyle gelmek isteyen misafirlerimiz için 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz ve 6-12 yaşındaki çocuklar da %50 indirimli olurken, aynı odada kalmak isteyen üçüncü kişi ise 30 EUR ek ücretle konaklama yapabilir.

DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda Tel: 90-216-542 43 31.


Bu Haber 11.04.2012 - 14:33:38 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.