Sunis Hotel Su’dan Ramazan ayına özel; “Fırıncının Sepeti”
Sunis Hotel Su, Ramazan ayının coşkusunu geleneksel iftar sofralarında yaşamak isteyen misafirlerine “Fırıncının Sepeti” adlı 7 farklı menüden oluşan iftar sofrası seçeneği hazırladı.

Ramazan için özel tasarlanan mekan konseptinde Sunis Hotel Su misafirleri Ramazan ayı boyunca hem Osmanlı Saray,Türk ve Akdeniz Mutfağı’nın lezzet miraslarını tatma,hem de özel misafirlerini geleneksel şekilde ağırlama şansına sahip olacaklar.

Antalya’nın Design konsept şehir oteli Sunis Hotel Su, onbir ayın sultanı Ramazan’da, iştah açıcı ve alternatifi bol mönüler sunacak. Ramazan için özel tasarlanan bir ortamda kişi başı
45-70  Tl arasında değişen fiyatlarla sunulacak zengin iftar büfesi “Fırıncının Sepeti” içinde her damak zevkine hitap eden fiyat ve seçenekte lezzetleri bulmak mümkün. Sunis Hotel Su, iftar sofrasına katılmak isteyecek gruplara ise özel fiyat uygulayacak.

Ramazan pidesi ve Lavaş ikramlı iftariyelikler, iftar sofralarının gözdesi domates, kremalı mantar, Lebeniye, yoğurtlu erişte, limon ve kroton ile mercimek çorbaları, zeytinyağlılar, hünkar beğendi, piliç Topkapı, pastırmalı Paçanga Böreği, Akdeniz salataları,  çiftlik kebabı, ezine peynirli su böreği, talaş böreği, nar taneli güllaç, kemalpaşa tatlısı, limonlu, ahududulu, meyve aromalı şerbetler, taze sıkılmış portakal suyu, demleme Türk çayı, gibi Osmanlı Saray ve Türk Mutfağı’nın lezzet mirasları yer alıyor.


Bu Haber 17.07.2013 - 11:35:17 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.