Jolly’de sömestir tatili fırsatları devam ediyor

Jolly’de sömestir tatili fırsatları devam ediyor

Her mevsim güzel Türkiye’yi kış döneminde keşfetmek isteyenler için Jolly kültür turları sizleri bekliyor. Jolly’nin Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği paket turlarla hem ekonomik hem güvenli hem de keşif dolu bir tatil yapmak mümkün. 


Jolly, sömestir tatilinde her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklu ya da çocuksuz aileler ve gençlerin fırsatlarla dolu keşif tatilleri yapmalarına olanak sağlıyor. Kültür turların herkese uygun rotalar ve tur programları bulunuyor. Her mevsim başka güzel Kapadokya, günübirlik ve konaklamalı seçenekleriyle Kartepe ve Uludağ kayak turları, Eskişehir ve Odunpazarı, eşsiz deneyimlere ve manzaralara tanıklık edeceğiniz Doğu Ekspresi İle Kars & Erzurum, konaklamalı Bolu- Abant-Kartepe rotaları en çok ilgi gören yurt içi kültür turları destinasyonlar arasında yer alıyor.

Jolly kültür turları, birçok ilden günübirlik ve konaklamalı olarak hafta içi ve hafta sonu çıkış alternatifleri ile düzenleniyor. En çok tercih edilen günübirlik turlarda kişi başı ortalama fiyat 149 TL;  1 gece konaklamalı turlarda kişi başı ortalama fiyat 449 TL; 2 gecelik turlarda kişi başı ortalama fiyat 599 TL fiyatları sunuyor. Bu fiyatlara tur programı kapsamında ulaşım, rehberlik hizmeti, otellerde yarım pansiyon veya oda kahvaltı konaklama dahildir.Bu Haber 26.01.2022 - 14:38:28 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.