Germanwings Ile Kendinize Süpriz Bir Tatil Hediye Edin...


Avrupa’nin Lider Düşük Tarifeli Havayolu Şirketi Germanwings’in Yeni Başlattiği  „Blind Booking“ Uygulamasi Ile Kendinize Süpriz Bir Tatil Hediye Etmenin Tam Zamani… 

Avrupa’nın lider düşük tarifeli havayolu şirketi Germanwings’in yeni başlattığı „blind booking“ uygulaması ile yolcular sadece hangi tarihlerde seyahat etmek istediklerine karar veriyorlar, şehir ve otel seçimini ise Germanwings’e bırakıyorlar. Germanwings ekibi blind booking’i tercih eden yolcuların, istedikleri tarih aralığında, havalimanına gelene kadar öğrenemeyecekleri süpriz bir destinasyona seyahatlerini organize ediyor.  

Germanwings yöneticileri tarafından son jenerasyon bir uygulama olarak değerlendirilen „Blind Booking“ uygulamasının özellikle herşeyi organize etmeye alıştığımız günümüzde tatil kavramına yeni bir soluk getireceği düşünülüyor.  

Havalimanına gelene kadar nereye gideceklerini bilmeyen yolcuları bekleyen süpriz destinasyonlardan bazıları Barselona, Budapeşte, Londra, Nis, Palma de Mallorca, Roma, Viyana ve Zagrep.  

İlklerle adından söz ettien Germanwings’in bu yeni uygulaması ile yolcuların tamamen planlı şehir ve iş hayatlarından koparak yeni bir deneyim yaşaması hedefleniyor.   

Germanwings’in blind booking uygulaması şu an için Hannover, Bonn/ Köln havalimanlarından yapılan seyahatlerde uygulanabiliyor.  

Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A 319 ile yapılıyor. İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiren Germanwings’in avantajlarından yararlanmak isteyenler şirketin internet sitesinden ya da uluslararası çağrı merkezinden rezervasyon yaptırabilirler.


Bu Haber 01.06.2010 - 13:01:33 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.