Elite World, eğitime destek vermeye devam ediyor


Elite World Hotels, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle eğitime destek vermeye devam ediyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) 2014 yılında gerçekleştireceği bütün etkinliklere mekan sponsoru olarak imza atan Elite World Hotels, çalışanlarıyla biirlikte TOG’un düzenlediği İstanbul-Sulukule Dönemsel Projesi’ne de ev sahipliği yaptı.

TOG gençlerinin Sulukuleli çocukları sosyalleştirme amacıyla düzenlediği projelerden biri olan İstanbul-Sulukule projesi, 5-13 yaş arası çocukların, TOG gençlerinin ve Elite World çalışanlarının katılımıyla, 4 gün boyunca çeşitli atölyelerle gerçekleştirildi.

Projede yer alan Kukla Atölyesi’ne 8 Temmuz tarihinde ev sahipliği yapan Elite World Hotels, çalışanlarıyla birlikte gençlerle kukla yapım çalışmalarına destek verdi.

Elite World’den gençlerin sosyolojik dönüşüm projelerine destek

Eğitime verdiği destek ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bu işbirliğiyle bir yenisini ekleyen Elite World Hotels, TOG’un 2014 yılı içerisindeki bütün etkinliklerine kapılarını açtı. Elite World Hotels bu sosyal sorumluluk projesiyle, gençlere ülkemizdeki toplumsal sorunları çözebilecekleri konusunda destek vermeyi amaçlıyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın desteğiyle (TOG), Toplum Gönüllüsü gençler aldıkları eğitimler ışığında her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyorlar.
Bu Haber 15.07.2014 - 12:14:56 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.