savasdas@turizmguncel.com

Yakup Demir: Bu yılki kayıplarımızı telafi ettik

Yakup Demir: Bu yılki kayıplarımızı telafi ettik
Çeşme Turistik Otelciler Birliği Başkanı Yakup Demir, salgın nedeniyle bu yıl oluşan kaybı telafi ettiklerini, geçen yılın kaybını da sezonu uzatarak geri alacaklarını söyledi.

Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) Başkanı Yakup Demir, sezonda oluşan yoğunluğun beklentileri aştığını belirtti.

40 yıllık bir turizmci olarak Çeşme’de daha önce böyle bir yoğunluk görmediğini kaydeden Yakup Demir, tesislerin yüzde 90 dolulukla sezona devam ettiğini kaydetti. Çeşme salgın nedeniyle ortaya çıkan bu yılki kaybın telafi edildiğini ileri süren Yakup Demir, geçen yılın kayıplarını ise sezonu uzatarak telafi edeceklerini söyledi. Demir Çeşme turizminin bu yıl tarih yazdığını da sözlerine ekledi.


Bu Makale 21.08.2021 - 08:28:04 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
 • Halit Güray EKETAN - 25.08.2021 - 02:26

  Koronalımı değilmi bilinmeyen ukraynalılarla turizmi kurtardınız hadi bakalım.Yazın işe alıp,kışın kapının önüne koyduğunuz personel önemli değil tabiki.

 • Serdar yanli - 22.08.2021 - 02:12

  Yakup bey isin para kısmında biz can derdindeyiz esnaf bitti küçük pansiyon vs bitti bod konuşuyor bence kışın personele çıkış veriyorsun ssk ödenmiyor bununla ilgili birşey yapmıyorsun sadece patronlara yalakalik o kadar

 • kerem - 22.08.2021 - 10:28

  Vay be... 3 ayda, üç kuruşa satılan odalarla hem geçen yıldaki kayıpları hem bu yılın ilk yarı kaybını telafi etmişler! Nerden baksan SÜPERMEN!

 • No name 2 - 21.08.2021 - 10:39

  Yakup bey sadece otele giren paraya bakıyor çeşme esnaf kan ağlıyor kardeşim bu ne olcak peki hd sistemde kimse dışarı çıkmıyor ayrıca bayramda PANDEMI kuralları ihlal edildi kim verecek bu işin hesabını onu anlat bana .....birak trasi tskler

 • Alanyalı esnaf - 21.08.2021 - 01:55

  Sizleri tebrik ederim, umarım kalitenizi ve fiyat politikanızıda bozmadan devam edersiniz, Bende şunu söylemek isterim Alanyada klepatrada 25 yıllık esnafım, bende bukadar kalitesiz, harcama kapasitesi çok dar turist olan bir sene görmedim, bu kafayla gidersek Alanya olarak, 5-6 seneden önce normal turist gelmez

 • Turizmco - 21.08.2021 - 12:21

  Herhalde şaka yapıyor, yada 4 işlemi bilmiyor

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.