savasdas@turizmguncel.com

Türkiye’de 80 oteli bulunan gruba yeni temsilci

Türkiye’de 80 oteli bulunan gruba yeni temsilci
Wyndham Hotels & Resorts Avrupa’da dört direktör atadı. Grubun Türkiye’deki operasyonlardan ise Mehmet Ferman Doğan sorumlu olacak.

Yaklaşık 90 ülkede bulunan 9 bin oteliyle dünyanın en büyük zincir markası Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye dahil 4 bölgeye yeni direktör ataması yaptı. Kuzey ve Batı Avrupa, Orta Avrupa, Güney ve Doğu Avrupa bölgelerinden sorumlu yeni direktörlere ek olarak, Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye’deki 80’in üzerinde otelinden ve giderek büyüyen portföyünden Mehmet Ferman Doğan sorumlu olacak.

Avrupa’nın başlıca bölgelerinden sorumlu olarak görev yapacak yeni direktörler Mehmet Ferman Doğan (Türkiye), Jackie Brown (Kuzey ve Batı Avrupa), Sascha Dalig (Orta Avrupa) ve Vassilis Themelidis (Güney ve Doğu Avrupa), Wyndham’ın otel ortaklarının başarılarının devamı için operasyonel mükemmelliğe ve önemli otel destek programlarına öncülük ederek sorumlu oldukları pazarlarda marka tanınırlığını güçlendirecek.

Türkiye’den sorumlu yeni Bölge Direktörü görevini üstlenen ve İstanbul merkezli görev yapacak olan Mehmet Ferman Doğan, halihazırda 80’den fazla otelin bulunduğu ve giderek büyüyen bir portföyden sorumlu olacak. Uluslararası konaklama sektöründe, operasyonlar, satış, pazarlama ve gelir yönetimi alanlarında 20 yıllık deneyime sahip olan Mehmet Ferman Doğan, hem yurtiçinde hem de yurtdışında çeşitli projelere liderlik yaptı. MP Hotels'de Global Operasyonlar Müdürü olarak görev aldı ve mevcut otellere operasyonel destek, marka standartlarının ve misafir memnuniyetinin yanı sıra yeni otel açılışlarına da görev aldı.


Bu Makale 07.10.2020 - 14:29:03 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Zeki Eten - 10.10.2020 - 01:25

    Adamın turizmde 20 yıllık tecrübesi varmış, cahilin birisi torpille geldi yazmış. Herkesi kendiniz sanmayın.

  • Erdoğan TERCAN - 08.10.2020 - 03:40

    Güzel haber

  • mardan palace - 07.10.2020 - 08:48

    acemi torpille gelmiş belli

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.