savasdas@turizmguncel.com

Yeni website yapım teknolojisi turizm dünyasına duyuruldu

Yeni website yapım teknolojisi turizm dünyasına duyuruldu
Avrupa, ABD ve Kanada merkezli website performans analiz otoritelerinden tam puan alan Eyula Web Technologies ( EWT ), çok dilli ve yüksek performanslı website yapımına olanak sağlıyor. Başta turizm dünyası olmak üzere, dijital pazarlamayla ilgili tüm sektör profesyonellerinin en büyük sorunu olan; website performansının olumsuz etkilenmesine son getirecek olan website yazılım teknolojisi, tüm dünyanın hizmetine sunuldu.

Eyula Marketing House tarafından geliştirilen EWT ile reklam kampanyalarının kalitesini ve kaderini değiştirecek website ve landing pageler oluşturmak oldukça kolaylaştırıldı. Yazılım, kullanıcı deneyimi ve panel yönetimi kolaylığı açısından Wix ve Wordpress gibi teknolojilere benzeyen; ama hizmet ve performans açısından üst düzey kalite sağlayan bir ürün oldu. Yine, başta turizm sektörü olmak üzere küresel çapta hizmet veren tüm markalar açısından önemli bir sorun olan çok dilli website problemi, bu teknoloji sayesinde çözüme ulaştırıldı. Hazır site teknolojilerinin tümünde görülen çeviri sistemine dayalı problemler göz önünde bulundurularak, çok dilli yapının uygulanması kolaylaştırıldı.

Eyula web tasarımı

Özellikle dijital pazarlama uzmanları bilir ki; reklam performansının %60’ı websitelerin hızına bağlıdır.

Tüm bunlar göz önünde bulundurularak hazırlanan EWT; dünyanın her yerinden 1-3 saniye içerisinde yüklenme hızına sahip olacak şekilde tasarlanmış. Dünya çapında website performans analiz otoriteleri tarafından (GTMetrix, Google PageSpeed) 100 üzerinden 95-100 puan almış bir yazılım olan EWT; bu konuda diğer hazır website çözümlerini ve içerik yönetim sistemlerini geride bıraktı.

Sizin hazır websiteniz mi var?

Mevcut tasarımı koruyarak websitenizi EWT teknolojisine taşımak mümkün. Ayrıca websitenizde olmasını isteyip de hayata geçiremediğiniz diğer fikirleriniz EWT teknolojisinde projelendirilebilir.

Tüm soru ve taleplerinizle ilgili Eyula Marketing House ile iletişime geçiniz:

Website: https://www.eyula.com/tr/ewt

Email: info@eyula.com

İstanbul ofis: Dereboyu cad. No:6/7, Levent Life Residence, Levent, İstanbul/Türkiye

Antalya ofis: Adnan Menderes Bulv. No:63/50, Muratpaşa, Antalya

Telefon: 0212 284 77 85, 0242 243 77 80


Bu Makale 29.07.2020 - 11:51:46 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.