savasdas@turizmguncel.com

TUI Rusya'dan Türkiye için iddialı açıklama

TUI Rusya'dan Türkiye için iddialı açıklama
TUI Rusya Ticaret Direktörü Vladimir Rubtsov, Rusya'nın 38 şehrinden Türkiye'ye bir milyon turist getirmeyi planladıklarını açıkladı.

TUI Rusya'dan Türkiye için iddialı bir açıklama geldi. Şirketin Ticaret Direktörü Vladimir Rubtsov, 2021 sezonunda Rusya'nın 38 şehrinden Türkiye'ye 1 milyon turist getireceklerini iddia etti.

Vladimir Robstov'un açıklamaları şöyle:

''Antalya, bodrum ve Dalaman havalimanlarına uçacağız''

''2021'de Türkiye’ye 1 milyonun üzerinde turist göndermeyi planlıyoruz. Şu an Rusya’nın 18 şehri uluslararası uçuşlara açıkken, Türkiye'ye uçuş programı planlamasını Rusya’nın 38 şehrinden uçacağımızı öngörerek yapıyoruz. Antalya, Dalaman ve Bodrum havalimanlarına uçacağız.

''Otellerin yönetimini Volkan Şimşek yapacak''

Fun&Sun Family, Fun&Sun Active, Fun&Sun Smart konseptlerimizi uygulamak için otellerle çalışmaya devam ediyoruz. Ayrıca bu yıl üç oteli Fun&Sun Family, Life Side 5*, Fun&Sun Family, Life Belek 5 * ve Fun&Sun Smart Club Prestige 5* kendi yönetimimize aldık. Otellerin yönetimi Fun&Sun otel markası CEO’su Volkan Şimşek tarafından yürütülecek. Kendi yönetim şirketimiz müşteriye daha da yakın olmamızı, seyahatin her aşamasında hizmet seviyesini kontrol etmemizi ve daha esnek olmamızı sağlayacaktır. Böylece yaz sezonunda Türkiye'de toplam 21 otel konseptlerimize göre faaliyet gösterecek.

''Misafirlerimizin yüzde 80'i 5 yıldızlı otelleri tercih ediyor''

Türkiye'ye giden turistlerin çoğu 5 yıldızlı otelleri tercih ediyor. Müşterilerimizin yüzde 80'inden fazlasının tercihleri bu yönde. Rusya'dan Türkiye’ye tatil için giden turistler, zamanlarının çoğunu plajda geçiriyorlar, bu nedenle ilk başta kumsal ve plaj bölgesinin rahatlığı, bu bölgede rahat oturma imkanı, gün boyu kaliteli yemek sunulması, çocuklar ve yetişkinler için aktiviteler onlar için en önemli kriterlerin başında. Ayrıca artık güvenli turizm uygulamaları, sosyal mesafeyi korumayı daha fazla geniş bir alana sahip oteller daha fazla talep görmekte.

''MITT Moskova Fuarında yer alacağız''

TUI Rusya yıllardır olduğu gibi merkez ofisin çeşitli departmanlarında çalışan ekibiyle MITT fuarında yer almakta. Önceki yıllarda olduğu gibi MITT 2021’de de standa gelen ziyaretçilerle buluşacak, yenilikleri ve haberleri paylaşacak ve yaz 2021 sezonunda turistleri hangi değişikliklerin beklediğini anlatacak Türkiye'deki popüler otellerin temsilcilerini davet ettik.

TUI’nin konseptinde göre faaliyet gösteren oteller Fun&Sun Family,, Fun&Sun Active, Fun&Sun Smart markalarına stantta önemli bir yer verilecek. Ayrıca standımızda ziyaretçilere, müşterilere yolculuklarını olabildiğince konforlu hale getirmelerine yardımcı olacak ek hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler.''


Bu Makale 04.03.2021 - 11:06:09 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Hasan Önal - 05.03.2021 - 12:48

    Ruslar kültürlü insanlardır. Rus kültürü, Türk kültürüne en yakın kültürdür. Bu yakınlık binlerce yıldan beri aynı coğrafyada içiçe yaşamış olmaktan gelir. Ruslar temiz ve dürüst insanlardır. Rusları diğer Avrupalı milletlere daima tercih ederim. Bence, Erdoğan ile Putin anlaşmalı, Rusya'dan yaptığımız gaz ithalatına karşılık Rusya Federasyonu yurttaşlarına Türkiye tatili fırsatları sunulabilir. Bu alışverişte Dolar, EURO gibi dövizler tamamen devre dışı bırakılabilir. Kardeş Rusya Ferdeasyonu insanlarına 2021 de hoş geldiniz diyoruz!!!

  • Serhan Eryörü - 04.03.2021 - 07:08

    Hiç gelmesinler elini kolunu sallaya sallaya ülkeye giriyorlar bedava tatil yapıyor birde Türkleri virüs bulaştırırlar. 2020yazi Antalya bölgesi en az virüs olan bölgeydi pis Ruslar denetimsiz girdiler Antalya hapı yuttu. Yeter ne turizmci para kazanacak diye Türk halkını riske sokamazsiniz

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.