savasdas@turizmguncel.com

Rus şirketle Kilit Global tur operatörü kuruyor

Rus şirketle Kilit Global tur operatörü kuruyor
Rus seyahati şirketi TBS Group ile Kilit Global'in yeni bir tur operatörü kurmaya hazırlandığı ileri sürüldü.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Rusya'da yeni bir tur operatörü kuruluyor. Rus turizm basınında yer alan habere göre, Rashad Mammadov'un sahip olduğu TBS Group ile Tuncay Kilit'in sahip olduğu Kilit Global, birlikte yeni bir tur operatörü kuruyor. Haberde, söz konusu iddianın TBS'in sahibi Rashad Mammadov tarafından da doğrulandığı ifade edildi.

Tur operatörünün ismi One Touch & Travel

Haberde yer alan detaylara göre, Rusya'dan Türkiye'ye turist gönderme işi One Touch & Travel tarafından gerçekleştirilecek. Daha çok online
seyahat alanında uzmanlaşmış olan TBS Group, One Touch & Travel'ı da bünyesinde barındırıyor.

Incoming işini Kilit yapacak, işin başında Mammadov bulunacak

Şirketin Türkiye'deki incoming işini Kilit Global üstlenecek ancak işin başında Rashad Mammadov bulunacak. Mammadov, ''Hem misafirlerimizin hem de seyahat acentelerimizin memnun kalması için A'dan Z'ye işin tüm süreçlerini şahsen denetleyeceğim.'' dedi.

Tarifeli uçuşlarla yolcu getirecek, Nordwind kapasite verecek

Şirketin yapacağı Türkiye operasyonlarının Moskova'dan tarifeli uçuşlarla icra edileceği, Nordwind'in de Türkiye'de uçtuğu şehirler için şirkete kapasite sunacağı kaydedildi. Türkiye turlarının tur fiyatlarının yakında One Touch & Travel'ın web sitesinde ilan edileceği ve gelecekte başka destinasyonlara da operasyon yapılacağı ifade edildi.

Kilit Global ile giriştikleri işin kendisinin diğer işlerini etkilemeyeceğini belirten Rashad Mammadov, seyahat acente ağı 1001 Tour, TBS Grup Rezervasyon Merkezi ve arama motoru Ruspo'nın eski şekilde çalışmaya devam edeceği bilgisini paylaştı.

Tez Tour Antalya'da kendi incoming şirketini kurdu

NOT: Geçtiğimiz haziran ayının sonunda bir açıklama yapan Kilit Global, Tez Tour ile olan iş birliğini sonlandırdığını açıklamış, devamında ise Tez Tour'un Antalya'da kendi incoming şirketini kurduğu öğrenilmişti.


Bu Makale 26.09.2020 - 17:17:18 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.