savasdas@turizmguncel.com

Otel çalışanı genç kadın siyanürle intihar etti

Otel çalışanı genç kadın siyanürle intihar etti
Eylül Kaçanoğlu isimli 27 yaşındaki kadının, Aydın'da bulunan bir otelin odasında siyanürle intihar ettiği belirtildi.

Kocaeli'de yaşayan ve yazları Bodrum'da bir otelde çalışan Eylül Koçanoğlu isimli 27 yaşındaki kadının otel odasında siyanürle intihar ettiği öğrenildi.

Yeni Asır gazetesinden Kazım Yörükce'nin haberine göre, otelde bir gece kalan Kaçanoğlu, ertesi gün odasını boşaltmadan önce otel görevlisinden kendisine kahve getirmesini istedi. Genç kız, getirilen kahvenin içine siyanür koyup içti. 2 saat geçtikten sonra Kaçanoğlu çıkmayınca kontrole giden görevli, genç kızı hareketsiz vaziyette bulunca 112'ye ve polise haber verdi.

Otele gelen polis, sehpanın üzerinde siyanür yazılı bir kutu buldu. Genç kızın siyanürle öldüğü belirlenirken, otelde de panik yaşandı ve tedbir alındı. Kızının öldüğünden habersiz olan baba Yavuz Kaçanoğlu, acı haberi gazetecilerden öğrenince dünyası başına yıkıldı.

Kocaeli'de yaşayan ve yazın Bodrum'da bir otelde çalışan 27 yaşındaki Eylül Kaçanoğlu'nun 4 yıl önce Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü'nden mezun olduğu ve Adnan Menderes Üniversitesi'nde yüksek lisans sınavına girmek için Aydın'a gelip otele yerleştiği kaydedildi.

Baba Yavuz Kaçanoğlu'nun, kızının ölümüyle ilgili olarak eski eşini suçladı. Kaçanoğlu, "24 yıl önce eşimden boşandım. Mahkeme kızım Eylül'ün velayetini bana vermişti. 14 yaşına kadar kızım benim yanımda büyüdü. Büyüyünce annesinin yanına gitmesiyle kızımın hayatı cehenneme döndü. Onu bana karşı hep dolduruşa getirdi. Hayatta yapayalnız kaldı. Tutunacak bir dalı kalmadığından canına kıydığını düşünüyorum" diye konuştu.


Bu Makale 19.08.2020 - 10:52:59 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.