savasdas@turizmguncel.com

Müjde Ar bu sefer hem belediyeyi hem lüks oteli şikayet etti

Müjde Ar bu sefer hem belediyeyi hem lüks oteli şikayet etti
Evinin yakınındaki otelin ve restoranın gürültü kirliliğin neden oldukları gerekçesiyle söz konusu işletmeleri Bodrum Belediyesi'ne ve Bodrum Kaymakamlığı'na şikayet eden Müjde Ar, sonuç alamayınca bu sefer de hem belediyeyle ilgili suç duyurusunda bulundu hem de belediyeyi CİMER'e şikayet etti.

Oyuncu Müjde Ar, Bodrum-Gündoğan'daki evinin yakınında bulunan BVS Bosphorus Resort Hotel ile Günay Restoran'ın gürültü kirliliğine neden olduğu gerekçesiyle Bodrum Belediyesi'ne ve Bodrum Kaymakamlığı'na söz konusu işletmelerle ilgili şikayette bulunmuştu.

Şikayet dilekçelerinden sonuç alamayan Müjde Ar'ın, Bodrum Belediyesi ile ilgili hem 'görevi ihmal'den suç duyurusunda bulundu hem de belediyeyi CİMER'e şikayet etti.

Müjde Ar'ın avukatı Mustafa Emre Atmaca, ''Suç duyuruları soruşturma aşamasında. Verdiğimiz şikayet dilekçelerinden sonuç alamayacağımızı hissetmemize binaen de, Cumhurbaşkanlığı'nın CİMER adlı şikayet ve ihbar merkezine bütün süreci ve usulsüzlükleri anlatan bir metni iletmek suretiyle CİMER'e de şikayetimizi yaptık.'' dedi.


Bu Makale 27.08.2020 - 09:07:12 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.