savasdas@turizmguncel.com

Manuel Molina TSS’in yeni etkinlik platformunu anlattı

Manuel Molina TSS’in yeni etkinlik platformunu anlattı
Almanya’nın önemli seyahat zincirlerinden TSS yeni bir etkinlik platformuyla partnerlerinin karşısına çıkıyor.

TSS genel müdürü Manuel Molina şirketin yeni etkinlik platformunu Almanya seyahat pazarında ve Türkiye gibi çalışma yürüttükleri ülkelerde duyurdu. Molina, TSS Grubunun önümüzdeki günlerde "daha fazla perspektif ve motivasyon" adına seyahat acenteleri ve müşteriler için yeni ve iki yönlü etkinlik formatıyla bir kampanya yapmayı planladığını söyledi.

‘’İnisiyatif alarak yolumuza devam etmeliyiz’’

‘’Bilindiği üzere geçen yıldan bu yana süren ve son dönemde tekrar tırmanışa geçen covid-19 ile birlikte derinleşen pandemi koşulları nedeniyle turizm sektörü de nasibini alıyor ve kısıtlamalara maruz kalıyor.’’ diyen Manuel Molina, ‘’Bütün olumsuzluklar rağmen turizm sektörü olarak asla ümitsizliğe kapılmadan ve sektör olarak hiçbir şekilde kafamızı kuma gömmeden yolumuza devam etmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Mevcut şartlarda umutsuzluğa kapılmadan turizmin geleceğine olan inancımızı ve kendi güçlü yönlerinize olan güvenimizi koruyarak, sektör olarak oluşturacağımız yeni fikirler ve olumlu yaklaşımlarla müşterilerimizin güvenini kazanarak onları yanımıza çekmeliyiz. Turizmin yeniden hızlanmaya başlaması ile gözle görülür, kesin ve her şeyden önce inisiyatif alarak davranmanın zamanı geldi” ifadelerini kullandı.

‘’Doğru zamanda doğru konseptlerle orada olacağız’’

Pandemiyle birlikte çok zor ve dirençli koşullar altında olunsa bile, haziran ayından itibaren daha iyi bir bakış açısıyla, ayakları yere basan gerçekçi bir yeniden başlatma senaryosundan bahsedilebileceğini kaydeden Molina, "Bunu hepimiz istiyoruz ve doğru zamanda doğru konseptlerle orada olacağız" dedi.

‘’Seyahat acentelerinin yolculuk tutkusuna odaklanması gerekiyor’’

TSS Group'un 28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında “Focus on Travel Lust” ile yeni bir seyahat acentesi etkinlik platformu başlattığı bilgisini paylaşan Manuel Molina; ‘’Tartışma platformları, web seminerleri, röportajlar, açılış konuşmaları ve en iyi uygulama örneklerinin yer aldığı topluluk, yaratıcılık ve diyalog yoluyla ‘başka bir belirleyici momentum’ ele alınmalıdır. Amaç, son olmasını umduğumuz bu aşamada krize güçlü ve enerjik bir şekilde karşı koymak ve nihayetinde tutarlı fikir ve ürünlerle bunun üstesinden gelmek.’’ diye konuştu.

‘’Müşterilerimizin yolculuk tutkusunu ön planda tutan bir misyonu olmalı’’

Etkinlik, "Mission Travel Lust" başlığı altında genişletilerek, müşterilerin yaklaşımı haline getiriliyor. Etkinliğin B2B bölümünü; başlangıcı takip eden 14 günlük bir zaman diliminde seyahat acentaları ilgilenen müşterileri davet edebilir ve seyahat soru formatında turizmle ilgili içeriğe ve isteklere ilk elden erişim sağlayabilir.

TSS

TSS genel müdürü Manuel Molina, "Tüm seyahat acentelerine bir tür özel dijital kurum içi sergi şeklinde başka bir araç vermek istiyoruz. Müşterilerini kendi inisiyatiflerine göre bilgilendirebilir, onlarla iletişim kurabilir, güvenlerini artırabilir ve son olarak da rezervasyon taleplerini belirleyebilirler. Bu belirsizlik ortamında ve şeffaflığın olmadığı ortamda potansiyel müşterilere bilgi, şeffaflık ve her şeyden önce empati ve ikna edici bir yeniden yaklaşımın çok iyi geleceğine inanıyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Etkinliğe katılım ücretsiz

Hem seyahat acenteleri hem de müşteriler açısından bilgi ve iletişim ihtiyacının giderek arttığına dikkat leken Molina, ‘’İlk büyük ortakların ve destinasyonların bu kapsayıcı kampanya yaklaşımını hali hazırda aktif olarak desteklememesi için bir sebep yok. Katılım tüm seyahat acenteleri için satış ilişkilerine bakılmaksızın mümkündür ve hem onlar hem de müşteriler için ücretsizdir.’’ dedi.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için  www.reiselust.digital adresinden veya e-posta yoluyla info@ reiselust.digital adresinden alınabilir.


Bu Makale 20.04.2021 - 21:38:49 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.