savasdas@turizmguncel.com

EasyJet Kanarya Adaları'na 180 bin ek koltuk koydu

EasyJet Kanarya Adaları'na 180 bin ek koltuk koydu
İngiliz hava yolu şirketi EasyJet, yüksek talep nedeniyle İspanya'nın Kanarya Adaları'na 180 bin ek koltuk planladığını açıkladı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

İngiliz hava yolu şirketi EasyJet ve onun tur operatörü EasyJet Holidays, Kanarya Adaları'na 180 bin ek koltuk koyduğunu açıkladı.

8 havalimanından

İngiltere'nin Kanarya Adaları'na seyahat koridoru açmasının ardından bu destinasyona dönük aramaların yüzde 500 arttığını belirten şirket, 2020-21 kış sezonu için Gatwick, Londra Luton, Bristol, Manchester, Liverpool, Edinburgh, Glasgow ve Belfast havalimanlarından 180 bin ek koltuk koyduğunu duyurdu. 22,99 pounddan başlayan fiyatlarla piyasaya sunulan koltukların, ekim sonu ile Mart 2021 arasındaki dönemi kapsadığı kaydedildi.

Kanarya Adaları aramaları yüzde 500 arttı

EasyJet Birleşik Krallık Ülke Müdürü Ali Gayward, ''Hükümetin Kanarya Adaları'nı seyahat koridoruna eklemesinin ardından Kanarya Adaları uçuşlarına ve tatillerine talep arttı. Kanarya Adaları aramaları her gün yüzde 500 arttı. Bu bize müşteri talebi olduğunu ve kısıtlamalar kalktığında seyahat edeceklerini gösteriyor.'' dedi.


Bu Makale 26.10.2020 - 12:04:26 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.